Szkolenia Six Sigma - Open Horizon Training & ConsultingZgłoś niedziałający link/spam/błędny wpis!

Szkolenia Six Sigma - Open Horizon Training & Consulting

Ocena: 3.4/10 (22 głosów)

Promuj tą stronę w okienku reklamowym!

W Open Horizon posiadamy do wyboru pełną paletę fachowo prowadzonych szkoleń. Pokazują nowoczesne techniki zarządzania procesami biznesowymi i dostarczają znacznej ilości faktycznie przydatnych informacji. Dużym atutem są treningi, za sprawą których wiedza zostaje przetransformowana na umiejętności. Wśród szkoleń są między innymi szkolenia Lean i na temat audytów wewnętrznych. Na witrynie Open Horizon wymieniono plany szkoleń. Będziemy mieć styczność z nazwami: Lean Six Sigma Green Belt i Lean Six Sigma White Belt. Optymalizacja procesów to bardzo przydatny w dzisiejszych czasach zabieg. Trzeba jednak mieć świadomość jak to się przeprowadza. Open Horizon to ekipa fachowych instruktorów, którzy pomagają usuwać różne niedogodności w podmiotach gospodarczych. Wpływa to na uzyskanie konkurencyjności i wiele kolejnych wymiarów funkcjonowania. Szkolenia z zarządzania projektami oraz Lean Six Sigma White Belt to pierwszorzędna inwestycja w rozwój zakładu. Szkolenia przekładają się na pomnożenie dochodów.

Szczegóły wpisu:

 • Tytuł:Szkolenia Six Sigma - Open Horizon Training & Consulting
 • Kliknięć: 13
 • URL: www.openhorizon.com.pl
 • Wyświetleń: 505
 • ID: 1440

Dodatkowe informacje:

 • Miasto: Poznań
 • Ulica: Garbary 95/B87
 • Województwo: Wielkopolskie
 • NIP: 667-129-26-13
 • tel. stacjonarny: (61)-666-13-74
 • tel. komórkowy: 697-750-065

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Katalog firm - Firms.pl »Stronę dodano: 10.02.2012

Katalog firm - Firms.pl

Firms.pl to bardzo dobre miejsce w Internecie dla ludzi, którzy pragną spopularyzować własną firmę. Prezentowane katalogi firm są często przeglądane przez użytkowników, którzy wyszukują firm, przez co reklama firmy będzie dostrzeżona przez potencjalnych chętnych na usługi realizo... zobacz szczegóły wpisu »

Księgowa Radom - Koryfeusz »Stronę dodano: 01.02.2013

Księgowa Radom - Koryfeusz

Prowadzisz działalność gospodarczą, robisz inwestycje, rozkręcasz się powiększając pakiet usług i wyrobów. Mimo to, że prowadzenie biznesu pochlania Ci wiele czasu, myślisz z ukontentowaniem o dobrych plonach swoich działań? Ale w związku z tak dużym zaangażowaniem się pozostaje ... zobacz szczegóły wpisu »

Adwokat Bydgoszcz - TRUST »Stronę dodano: 10.05.2013

Adwokat Bydgoszcz - TRUST

Grupa doświadczonych profesjonalistów z spółki Trust - Kancelarii Adwokackiej w Bydgoszczy szczerze poleca nowoczesne projekty z działu norm prawnych. Oferty przedstawione na naszej stronie trust.bydgoszcz.pl stworzyliśmy dla klientów indywidualnych, jak również dla spółek. Nasza... zobacz szczegóły wpisu »

Elektroniczny obieg dokumentó »Stronę dodano: 19.08.2015

Elektroniczny obieg dokumentów - Scan IT Sp. z o.o.

Słuchaj – jeżeli szukasz świetnego oprogramowania umożliwiającego zautomatyzowanie procesów zachodzących w Twojej spółce, to obowiązkowo uwierz znawcom! To wyedukowani eksperci, którzy świetnie znają się na zarządzaniu dokumentami i zautomatyzowaniem procesów w przedsiębiorstwach... zobacz szczegóły wpisu »

Kancelaria adwokacka - Adwoka »Stronę dodano: 03.10.2015

Kancelaria adwokacka - Adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska

Czasem borykamy się z problemami, gdzie niezbędny może być nam polecany prawnik. Łódź to miasto, gdzie możemy skorzystać z dobrej porady. Najlepiej w tego typu sytuacji poszukać online, wpisując do wyszukiwarki, chociażby „adwokat w Łodzi”. Właśnie dzięki skutecznej poradzie praw... zobacz szczegóły wpisu »

Altany drewniane - PUP COMPLE »Stronę dodano: 13.06.2016

Altany drewniane - PUP COMPLEX Sp. z o.o.

Szukasz wysokiej jakości elementów architektury ogrodowej? Chcesz postawić drewniany domek rekreacyjno – wypoczynkowy? Myślisz o urządzeniu placu zabaw dla dzieci z elementów, które nie tylko będą się dobrze prezentować, ale również będą całkowicie bezpieczne? Jeśli tak – propozy... zobacz szczegóły wpisu »

Kancelaria Adwokacka - Adwoka »Stronę dodano: 28.10.2016

Kancelaria Adwokacka - Adwokat Justyna Targońska-Reduta

Kancelaria adwokacka – adwokata Justyny Targońskiej-Reduty mieści się w Białymstoku i oferuje szeroki zakres usług oraz kompleksową pomoc prawną z dziedziny prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, karnego, prawa administracyjnego i gospodarczego. Usługi kancelarii są skierowane ... zobacz szczegóły wpisu »

System obiegu dokumentów - As »Stronę dodano: 11.05.2017

System obiegu dokumentów - Astrafox Sp. z.o.o.

Jeżeli chcecie polepszyć Państwo funkcjonowanie swojej firmy, polecamy Inteligentny System Obiegu Dokumentów AMODIT. Dzięki niemu można zautomatyzować proces obiegu faktur, ale nie tylko, bo mówimy także o korespondencji, obiegu umów, archiwum elektronicznym, wnioskach urlopowych... zobacz szczegóły wpisu »

Agencja ubezpieczeniowa - Tan »Stronę dodano: 27.02.2018

Agencja ubezpieczeniowa - Tanie OC sp. z o.o.

Nasza agencja ubezpieczeniowa zapewnia dostęp do najtańszych i najbardziej opłacalnych ubezpieczeń. Współpracujemy z wieloma firmami co taż pozwala nam na znalezienie najbardziej opłacalnych ubezpieczeń. Oferujemy zarówno ubezpieczenia OC samochodu, OC firmy oraz wiele innych ube... zobacz szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: