Ekologiczne domy - 360architekciZgłoś niedziałający link/spam/błędny wpis!

Ekologiczne domy - 360architekci

Ocena: 4.3/10 (38 głosów)

Promuj tą stronę w okienku reklamowym!

Domy energooszczędne czy centra usługowe? Nie jest ważne jakim budynkiem jesteś zainteresowany, 360architekci to biuro, które go dla Ciebie zaprojektuje! Bogate doświadczenie, nieustannie doskonalona wiedza i elastyczność to parametry, które gwarantują zadowolenie każdego Klienta. 360architekci zatrudnia specjalistów, dzięki którym powstają budynki oryginalne pod względem estetyki, ale bierzemy również pod uwagę to, by stały się one jak najbardziej komfortowe w użytkowaniu. Zawsze mamy na uwadze, że wszystkie domy czy inne konstrukcje budowlane projektowane są z myślą o konkretnym Kliencie, jego wymaganiach i guście. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! 360architekci sp.j.

Szczegóły wpisu:

  • Tytuł:Ekologiczne domy - 360architekci
  • Kliknięć: 9
  • URL: 360architekci.pl
  • Wyświetleń: 942
  • ID: 3127

Dodatkowe informacje:

  • Miasto: Poznań
  • Ulica: Głogowska 31/33
  • Województwo: Wielkopolskie
  • tel. komórkowy: 663-421-644

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Dachy - Bratex Dachy sp. z o. »Stronę dodano: 03.01.2012

Dachy - Bratex Dachy sp. z o. o. s. k.

Bratex Dachy sp. z o.o. s.k. to jednostka gospodarcza z Dębicy - jej podstawową działalność stanowi produkcja materiałów na pokrycia dachowe typu dachówka panelowa oraz ich kompletnego wyposażenia w postaci rynien i innych elementów koniecznych do ich montażu. Na witrynie www.bra... zobacz szczegóły wpisu »

Okna - M&S »Stronę dodano: 16.02.2012

Okna - M&S

Nasza firma M&S to przykład na to, że praca może stać się pasją. Przez kilkanaście lat nasi pracownicy poznali branżę okien, drzwi i bram na wylot. Ci, którzy pozostali zrobili to z zamiłowania. Tak więc oferując najwyższej klasy okna pcv oraz naturalne okna drewniane mamy pe... zobacz szczegóły wpisu »

Ściany działowe przesuwne - I »Stronę dodano: 03.04.2012

Ściany działowe przesuwne - INTERWALL Sp. z o.o.

Interwall gwarantuje doskonałej jakości działowe ściany przesuwne i fachową instalację. Ściany działowe pomagają w komfortowej aranżacji większej powierzchni. Można je zsuwać i rozsuwać. Przesuwne ściany Interwall znakomicie sprawdzają się w centrach handlowych jak i w osobistych... zobacz szczegóły wpisu »

Domy inteligentne w Warszawie »Stronę dodano: 30.04.2012

Domy inteligentne w Warszawie - TACPA

Obecnie automatyka budynkowa wykorzystywana w budynkach prywatnych jak też firmowych lub państwowych, odznacza się sporym zainteresowaniem. Przez zastosowanie najnowszych osiągnięć technicznych, co raz większa liczba budynków staje się inteligentnymi budynkami. Dzięki TACPA także... zobacz szczegóły wpisu »

Domy energooszczędne - Pro-Ek »Stronę dodano: 04.06.2012

Domy energooszczędne - Pro-Eko-Art

Szeroka oferta usług architekta we Wrocławiu. Jesteśmy autorską pracownią projektowo-wykonawczą. Prosperujemy na rynku od ponad dwudziestu lat. Mamy do zaoferowania wszechstronne projektowanie i wykonanie budownictwa drewnianego w różnorodnych technologiach, takich jak technologi... zobacz szczegóły wpisu »

Forum budowlane - Murator »Stronę dodano: 25.10.2012

Forum budowlane - Murator

Forum Muratora, to jest obszerne umiejscowienie dyskusji budowlano - remontowej. Nie brakuje tutaj też, zagadnień wnętrzarskich. Forum tętni życiem już ponad dziesięć lat! Odnajdziesz tutaj zarówno, budujących, modernizujących oraz wykańczających domy i mieszkania. Prawa budowlan... zobacz szczegóły wpisu »

Balustrady ze stali nierdzewn »Stronę dodano: 04.09.2014

Balustrady ze stali nierdzewnej - PPHU BaluSteel Ewa Wieczorek

Gdy śni Ci się modna balustrada na balkonie ze stali nierdzewnej, funkcjonująca w Poznaniu spółka BaluSteel – trudniąca się również opiłowywaniem stali nierdzewnej – z przyjemnością ją wyprodukuje! Wystarczy, że zadzwonisz do biura spółki – numery telefonu do firmy odnajdziesz, w... zobacz szczegóły wpisu »

Farby dachowe - BekerFarb Pol »Stronę dodano: 09.03.2015

Farby dachowe - BekerFarb Polska Wojciech Bekier

Masz w planach renowację dachu budynku? Jeżeli tak jest, zapoznaj się z ofertą przedsiębiorstwa BekerFarb Polska Wojciech Bekier. Jesteśmy fachowym oraz innowacyjnym wytwórcą preparatów do malowania dachówki blaszanej, a także profesjonalnych środków do dachówki betonowej i wielu... zobacz szczegóły wpisu »

Sufity Armstrong - Magnificen »Stronę dodano: 27.04.2016

Sufity Armstrong - Magnificent

Magnifcent - gwarancja wysokiej jakości, estetyki i tempa pracy. Zakres naszych usług w dużym skrócie: adaptacje i modernizacje powierzchni biurowych, budowa domów jednorodzinnych, budowa hal, budowa magazynów, elewacje, tynki, posadzki, instalacje elektryczne i hydrauliczne, ins... zobacz szczegóły wpisu »

Fotowoltaika - Strefa Energii »Stronę dodano: 02.04.2017

Fotowoltaika - Strefa Energii Paweł Lechowicz

Strefa Energii to działalność z branży OZE (Odnawialne Źródła Energii). Dostarczamy klientom w całym kraju kolektory słoneczne, pompy ciepła, rozbudowane instalacje fotowoltaiczne. Zapewniamy bezpłatne wyceny, a także wsparcie przy dofinansowaniu projektów OZE. Poza tym obejmujem... zobacz szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: