Kostka brukowa Poznań - Bin-BrukZgłoś niedziałający link/spam/błędny wpis!

Kostka brukowa Poznań - Bin-Bruk

Ocena: 4.0/10 (25 głosów)

Promuj tą stronę w okienku reklamowym!

Fachowe, jak i nad wyraz kompleksowe usługi koparko ładowarką czy układanie kostki brukowej to usługi, w jakich znakomitej klasy fachowcem jest przedsiębiorstwo BIN-BRUK Układanie Kostki Brukowej Słupca. W trakcie swojej działalności, z powodzeniem świadczy usługi klientom prywatnym, jak i różnego rodzaju przedsiębiorstwom czy placówkom. BIN-BRUK Układanie Kostki Słupca, jako najlepszej klasy profesjonalista, ceniony jest w Poznaniu, jak również w całej Wielkopolsce. Przez współdziałanie z uznanymi wytwórcami kostki brukowej, BIN-BRUK zagwarantować ma możliwość nie jedynie zawodowe brukarstwo w Poznaniu i jego okolicy, lecz też dostęp do bardzo dobrej jakości surowców. W ramach oferty sprzedaż - kostka brukowa, kontrahenci mają okazję tu kupić płyty ażurowe, bruk wielkopolski bądź też kostkę betonową. Natomiast realizując usługi koparko ładowarką, w granice których wchodzą tego rodzaju usługi jak na przykład wyburzenia, BIN-BRUK Rozbiórki Poznań zapewnia swym klientom skuteczną pomoc podczas przygotowywania podłoża pod układanie kostki.

Szczegóły wpisu:

 • Tytuł:Kostka brukowa Poznań - Bin-Bruk
 • Kliknięć: 9
 • URL: www.bin-bruk.pl
 • Wyświetleń: 760
 • ID: 1073

Dodatkowe informacje:

 • Miasto: Kostrzyń Wielkopolski
 • Ulica: Nowy Świat 2
 • Województwo: Wielkopolskie
 • REGON: 301596534
 • NIP: 777-304-96-67
 • tel. komórkowy: 694-043-768

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Ogrody - Ogrodowa Sceneria »Stronę dodano: 20.12.2011

Ogrody - Ogrodowa Sceneria

Kompleksowa instalacja wszystkich typów systemów wodnych w ogrodzie: oczek, dużych zbiorników wodnych, strumieni (wodnych i suchych), kaskad, fontann, jak również oczek i kaskad w obrębie obiektów. Zagospodarowujemy przestrzenie prywatne, terytorium publiczne, tereny otaczające o... zobacz szczegóły wpisu »

Meble warsztatowe »Stronę dodano: 24.11.2011

Meble warsztatowe

Profesjonalne meble metalowe udoskonalają działalność warsztatów i magazynów. Posiadamy w asortymencie solidne, nowoczesne szafki, szafy i stoły warsztatowe, które dzięki ciekawym rozwiązaniom konstrukcyjnym gwarantują funkcjonalne zużytkowanie wnętrza. Nasze wytwory spełniają no... zobacz szczegóły wpisu »

Meble tekowe - TeakMeble »Stronę dodano: 09.01.2012

Meble tekowe - TeakMeble

TeakMeble, z Leszna w okolicach Poznania to sprzedawca mający rozległy asortyment mebli ogrodowych, zawierający ogrodowe stoły drewniane i krzesła oraz innego rodzaju meble teakowe. Meble ogrodowe mogą posiadać różną postać, budowę i pochodzenie. Meble tekowe zajmują uprzywilejow... zobacz szczegóły wpisu »

Pompy hydroforowe - Gande - D »Stronę dodano: 30.03.2012

Pompy hydroforowe - Gande - DoStudni.pl

DoStudni.pl - sklep internetowy z pompami hydroforowymi i zestawami hydroforowymi. Zawodowcy i zapaleńcy znajdą u nas pompy wodne do studni oraz hydrofory znanych marek w ciekawych cenach.Chcesz mieć własne źródło wody? Poszukujesz pompy do natryskiwania parku? Nasza przyuczona o... zobacz szczegóły wpisu »

Growbox - ProGrower Mateusz W »Stronę dodano: 25.04.2013

Growbox - ProGrower Mateusz Walczak

Obfita propozycja i szeroki wachlarz to znaki firmowe naszego sklepu Progrower. Specjalizacją naszego sklepu jest ogrodnictwo oraz uprawa roślin. Ludzie przywiązują dużą wagę do warunków uprawy roślin, bo wiedzą, iż to jest istotne. W ramach oferty oferujemy np. grow box, ale rów... zobacz szczegóły wpisu »

Sklep ogrodniczy - Victus-Ema »Stronę dodano: 12.04.2013

Sklep ogrodniczy - Victus-Emak Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo VICTUS-EMAK oferuje bogatą panoramę sprzedażową narzędzi ogrodowych takich jak: odśnieżarki, myjki wysokociśnieniowe, kosiarki elektryczne, węże wodne, zamiatarki ręczne, podcinarki ogrodowe i inne. Pod podanym łączem sieciowym: sklep-victus.pl wyszukać można uru... zobacz szczegóły wpisu »

Tunele ogrodowe - Lemar »Stronę dodano: 23.06.2014

Tunele ogrodowe - Lemar

Marka Lemar specjalizuje się w produkcji różnych modeli tuneli ogrodowych. Funkcjonujemy na rynku od roku 1980, proponując innowacyjne rozwiązania i efektywność funkcjonowania. Prezentowane tunele foliowe posiadają zrozumiałe ulotki oraz są niesamowicie łatwe w samodzielnym zmont... zobacz szczegóły wpisu »

Projektowanie wnętrz - WiD St »Stronę dodano: 31.12.2014

Projektowanie wnętrz - WiD Studio Dorota Chmielnicka

Ta renomowana pracownia projektowa WiD Studio Dorota Chmielnicka proponuje Państwu projektowanie pokoi (chodzi w tym względzie o różne pokoje, np. dziecięce), a ponadto również pomysły w dziedzinie urządzania łazienki (wraz z rozmaitymi dodatkami). Rezultaty w zakresie aranżowani... zobacz szczegóły wpisu »

Kratka trawnikowa - Kontrakt »Stronę dodano: 27.02.2015

Kratka trawnikowa - Kontrakt Sp. z o.o. Garden Spot Paweł Garbarek

Jeśli szukasz sposobu na nowoczesny teren pod domem, obejrzyj na Gardenspot. pl, jak wygląda i w jaki sposób zainstalowana jest innowacyjna eko kratka trawnikowa. W zakładzie Kontrakt Sp. z o. o. Garden Spot Paweł Garbarek odnajdziesz również mnóstwo rozwiązań dla ogrodów. Przykł... zobacz szczegóły wpisu »

Artykuły Minky - Makaszka »Stronę dodano: 09.12.2016

Artykuły Minky - Makaszka

Na rynku wiele jest sklepów, które oferują artykuły dla tych najmniejszych. Często jednak nie zwracają oni uwagi aby były one bezpieczne dla dziecka. My jednak o to zadbaliśmy i dlatego możemy każdemu rodzicowi zaproponować: - Akcesoria do wózka- Apaszki- Kocyk Minky niemowlaka- ... zobacz szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: