Listwy podłogowe - Baltic Wood S.A.Zgłoś niedziałający link/spam/błędny wpis!

Listwy podłogowe - Baltic Wood S.A.

Ocena: 2.4/10 (5 głosów)

Promuj tą stronę w okienku reklamowym!

Prowadzona przez nas firma Baltic Wood stanowi połączenie trzech rzeczy – miłości do drewna, wiedzy na temat jego fachowej obróbki i zainteresowania designem. Już od kilkunastu lat w naszym zakładzie tworzymy podłogi z charakterem, które gwarantują niepowtarzalność drewnianych wzorów do wnętrz domów i biur naszych klientów. Proponowane przez nas deski są trwałe, odporne na upływający czas i eksploatację, jak i łatwe w konserwacji. Baltic Wood S. A.

Szczegóły wpisu:

 • Tytuł:Listwy podłogowe - Baltic Wood S.A.
 • Kliknięć: 1
 • URL: www.balticwood.pl
 • Wyświetleń: 50
 • ID: 5564

Dodatkowe informacje:

 • Miasto: Jasło
 • Ulica: Fabryczna 6A
 • Województwo: Podkarpackie
 • REGON: 370418951
 • NIP: 687-162-65-85
 • tel. komórkowy: 510-006-346

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Lakier do parkietu »Stronę dodano: 25.11.2011

Lakier do parkietu

Osmo to zakład w Niemczech, wytwarzający systemy tarasowe i olejo-woski do barwienia i ochrony powierzchni drewnianych. Istnieją dwie fachowe techniki instalacji tarasów, jedną z nich jest Osmo. System ten ma kilka atutów, podstawowym jest niezawodność oraz to, że montaż nie uszk... zobacz szczegóły wpisu »

Posadzki przemysłowe »Stronę dodano: 25.11.2011

Posadzki przemysłowe

Bonart Jura jest przedsiębiorstwem wykonującym nawierzchnie betonowe i żywiczne wszelkiego typu. Zajmuje się też odnawianiem nawierzchni, umie przywrócić walory użytkowe i estetyczne każdej podłodze. Firma wykorzystuje innowacyjną metodę polerowania cementu, która bardzo podnosi ... zobacz szczegóły wpisu »

Panele podłogowe »Stronę dodano: 25.11.2011

Panele podłogowe

Przedsiębiorstwo Alloc wyrabia sztuczne posadzki. Można je położyć w mieszkaniu, w takich pomieszczeniach jak: kuchnia, pokój czy toaleta, ale także w sekretariacie pensjonatu, na lotnisku, w sklepie firmowym z samochodami czy w galerii. Posadzki Alloc produkowane są na północy E... zobacz szczegóły wpisu »

Łączone listwy przypodłogowe »Stronę dodano: 18.10.2012

Łączone listwy przypodłogowe - DZIURSKIP

Prezentowana tutaj spółka DZIURSKIP zajmuje się projektowanieM, tworzeniem i sprzedażą wspaniałych listew łączonych, które są znakomitym wykończeniem każdego parkietu, paneli lub innej podłogi. Listwy mogą być wykonane z róznych materiałów co zobaczyć można na stronie firmowej or... zobacz szczegóły wpisu »

Cyklinowanie podłóg - Magia D »Stronę dodano: 19.05.2013

Cyklinowanie podłóg - Magia Drewna

Firma Magia Drewna zajmująca się odnawianiem zużytych podłóg na terenie miasta Opole, założona przez ludzi, którzy dokonają magii w Twoim pomieszczeniu. Zajmują się cyklinowaniem, a dodatkowo renowacją podłóg już od wielu lat, zyskując m. in. cenne doświadczenie poza granicami na... zobacz szczegóły wpisu »

Podłogi drewniane - DĄBEX J. »Stronę dodano: 04.06.2013

Podłogi drewniane - DĄBEX J. Nowak i Wspólnicy Sp. J.

Od wieków elementy drewniane były chętnie wykorzystywane do stawiania budynków i aranżowania pomieszczeń. Nie bez przyczyny. Materiał ten w błyskawicznym tempie się ociepla, dobroczynnie wpływa na nastrój człowieka, przyczynia się do tego, że powietrze jest świeższe. Atutów drewn... zobacz szczegóły wpisu »

Deski kompozytowe - Animar »Stronę dodano: 10.10.2014

Deski kompozytowe - Animar

Jeżeli nie wydarzy się nic nieoczekiwanego, to już niedługo podbitka dachowa okaże się jednym z w większości sytuacji stosowanych rozwiązań przy produkowaniu dachu. Pierwsze symptomy takiego zjawiska są już zresztą widoczne. Powinno się aktywnie działać w tym kierunku, ażeby desk... zobacz szczegóły wpisu »

Cyklinowanie - F.H.U. Parkiet »Stronę dodano: 30.07.2016

Cyklinowanie - F.H.U. Parkiet Przybycień

Branża parkieciarska i stolarska nie jest nam obca. Udało nam się zadowolić dziesiątki klientów. Radość klientów była efektem wyłożenia idealnie wykonanych podłóg i schodów. W naszym salonie (ul. Na Grobli 1a, 32-005 Niepołomice) znajdziecie najnowsze trendy. Pomiar i dojazd do k... zobacz szczegóły wpisu »

Parkiety, ogrody, tarasy - Ap »Stronę dodano: 10.10.2016

Parkiety, ogrody, tarasy - Apex

Jesteśmy na rynku od 15 lat. Ten czas wystarczył, żeby ugruntować pozycję firmy, która wykonuje wysokiej klasy podłogi z drewna. Wśród parkietów drewnianych montowanych dla naszych klientów można wyróznić m. in. parkiety wykonane z najlepszych dostępnych w Polsce materiałów (wers... zobacz szczegóły wpisu »

Listwy podświetlane - Przemys »Stronę dodano: 08.11.2017

Listwy podświetlane - Przemysław Dziurzyński Dziurskip

Szukasz produktów pozwalających Ci wykończyć swoje wnętrze? Jeżeli tak to zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych listew. Możemy wykonać listwy dopasowane do wymagań każdego klienta wykonane zarówno z MDF zielonego, czerwonego jak i naturalnego. Dodatkową zaletą naszej firm... zobacz szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: