Układanie parkietów - Jax-DrewZgłoś niedziałający link/spam/błędny wpis!

Układanie parkietów - Jax-Drew

Ocena: 3.4/10 (22 głosów)

Promuj tą stronę w okienku reklamowym!

Układanie parkietu nie należy do najtańszych metod pokrycia podłogi w mieszkaniu. Jest jednak, jeżeli chodzi o podłogi drewniane, najbardziej trwały i dający wiele ciepła - dosłownie i w przenośni. Także klientom, u których wykonujemy prace remontowe, lub budowlane zawsze polecamy położenie parkietów w mieszkaniu. Jax-Drew.

Szczegóły wpisu:

  • Tytuł:Układanie parkietów - Jax-Drew
  • Kliknięć: 24
  • URL: parkiet-remont.pl
  • Wyświetleń: 665
  • ID: 1876

Dodatkowe informacje:

  • Miasto: Sosnowiec
  • Ulica: Wojska Polskiego 25-27 p. 30
  • Województwo: Śląskie
  • NIP: 222-049-89-02
  • tel. komórkowy: 506-072-777

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Parkiety egzotyczne - Pacific »Stronę dodano: 31.12.2011

Parkiety egzotyczne - Pacific Line

Pacificline należy do grona najbardziej wyspecjalizowanych producentów podłóg na świecie. Do produkcji podłóg drewnianych dokładnie dobierany jest każdy, nawet najmniejszy kawałek drewna, którego twardość zapewnia najwyższą markę stworzonej przez naszą firmę powierzchni podłogowe... zobacz szczegóły wpisu »

Panele Poznań »Stronę dodano: 25.11.2011

Panele Poznań

Firma Nobless kojarzona jest przede wszystkim z profesjonalną podłogą. Jest to sukces firmy, na który ciężko pracowało wiele osób. Obecnie na liście swych ofert, oprócz produktów światowych, uznanych wytwórców podłóg, oferujemy też instalację posadzek drewnianych na terenie całej... zobacz szczegóły wpisu »

Lakier do parkietu »Stronę dodano: 25.11.2011

Lakier do parkietu

Osmo to zakład w Niemczech, wytwarzający systemy tarasowe i olejo-woski do barwienia i ochrony powierzchni drewnianych. Istnieją dwie fachowe techniki instalacji tarasów, jedną z nich jest Osmo. System ten ma kilka atutów, podstawowym jest niezawodność oraz to, że montaż nie uszk... zobacz szczegóły wpisu »

Oleje do tarasów »Stronę dodano: 25.11.2011

Oleje do tarasów

Sklep internetowy Nobless proponuje sprzedaż parkietów egzotycznych, paneli i wosków do drewna. Są w tym miejscu panele Alloc i Sensa, parkiety Pacific Line i woski marki Osmo. Można też kupić specyfiki do ochrony posadzek a także sprzątania Sele. Są to nadzwyczajne wyroby do pan... zobacz szczegóły wpisu »

Panele podłogowe »Stronę dodano: 25.11.2011

Panele podłogowe

Przedsiębiorstwo Alloc wyrabia sztuczne posadzki. Można je położyć w mieszkaniu, w takich pomieszczeniach jak: kuchnia, pokój czy toaleta, ale także w sekretariacie pensjonatu, na lotnisku, w sklepie firmowym z samochodami czy w galerii. Posadzki Alloc produkowane są na północy E... zobacz szczegóły wpisu »

Marmur Poznań - ONYX s.c. »Stronę dodano: 02.04.2012

Marmur Poznań - ONYX s.c.

Tylko za sprawą spółki Onyx, dom w Poznaniu – i nie tylko - może przeistoczyć się w naprawdę wykwintny. Efekt taki wywołują gwarantowane tu marmurowe schody i granitowe blaty. Przygotowanie nietuzinkowego parapetu również może sporo zmienić. Jeśli nie posiadamy pomysłu na urządze... zobacz szczegóły wpisu »

Łączone listwy przypodłogowe »Stronę dodano: 18.10.2012

Łączone listwy przypodłogowe - DZIURSKIP

Prezentowana tutaj spółka DZIURSKIP zajmuje się projektowanieM, tworzeniem i sprzedażą wspaniałych listew łączonych, które są znakomitym wykończeniem każdego parkietu, paneli lub innej podłogi. Listwy mogą być wykonane z róznych materiałów co zobaczyć można na stronie firmowej or... zobacz szczegóły wpisu »

Podłogi drewniane - DĄBEX J. »Stronę dodano: 04.06.2013

Podłogi drewniane - DĄBEX J. Nowak i Wspólnicy Sp. J.

Od wieków elementy drewniane były chętnie wykorzystywane do stawiania budynków i aranżowania pomieszczeń. Nie bez przyczyny. Materiał ten w błyskawicznym tempie się ociepla, dobroczynnie wpływa na nastrój człowieka, przyczynia się do tego, że powietrze jest świeższe. Atutów drewn... zobacz szczegóły wpisu »

Deska tarasowa - Panel Styl »Stronę dodano: 04.04.2017

Deska tarasowa - Panel Styl

Polacy zaufali nam już wiele lat temu. Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem w kwestii doboru i sprzedaży materiałów wykończeniowych. Współpracujemy z wieloma uznanymi markami z całego świata i ponadto rozszerzyliśmy ofertę o projektowanie, wykonanie i wszystkie usługi związane... zobacz szczegóły wpisu »

Listwy podłogowe - Baltic Woo »Stronę dodano: 26.03.2018

Listwy podłogowe - Baltic Wood S.A.

Prowadzona przez nas firma Baltic Wood stanowi połączenie trzech rzeczy – miłości do drewna, wiedzy na temat jego fachowej obróbki i zainteresowania designem. Już od kilkunastu lat w naszym zakładzie tworzymy podłogi z charakterem, które gwarantują niepowtarzalność drewnianych wz... zobacz szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: