Podkategoria: Języki obce

Cambridge English - FCE.pl »Stronę dodano: 11.07.2016

Cambridge English - FCE.pl

FCE. pl - portal poświęcony egzaminom Cambridge English oraz informacjom dotyczącym nauki języków obcych. Szczegółowe dane na temat najpopularniejszych egzaminów Cambridge jak CPE, FCE, KET CAE czy PET oraz egzaminów kierunkowych jak BEC, który związany jest z językiem biznesowym... zobacz szczegóły wpisu »

Szkoła języków obcych we Wroc »Stronę dodano: 08.04.2012

Szkoła języków obcych we Wrocławiu - Simply Speaking

Język angielski, niemiecki, polski jako obcy i czeski to języki nauczane w Simply Speaking – to szkoła języków obcych, której stronę WWW Wam opisujemy . Sugerowane zajęcia językowe są spełnieniem różnorakich zainteresowań uczących się, trwają w szkole, która została interesująco ... zobacz szczegóły wpisu »

Kursy językowe za granicą - K »Stronę dodano: 02.10.2012

Kursy językowe za granicą - Kolumbus - Thebing Travel Group GmbH

Wszystkich zainteresowanych własnym rozwojem zapraszamy do wzięcia udziału w naszych kursach językowych organizowanych za granicą. W ten sposób zamiast tracić czas na naukę słówek wyrwanych z kontekstu oraz reguł gramatycznych, z których zapewne nie skorzystacie, warto skupić się... zobacz szczegóły wpisu »

Język angielski Opole - Langu »Stronę dodano: 28.11.2012

Język angielski Opole - Language professional

Nauka angielskiego jest w stanie przynieść Tobie wiele korzyści w życiu. Language-professional to firma funkcjonująca w mieście Opole. Nasza oferta obejmuje korepetycje z języka angielskiego, które mają na celu np. przygotować uczniów szkół średnich do zdania matury. Istnieje moż... zobacz szczegóły wpisu »

Rosyjski - PRIVET Polska »Stronę dodano: 21.08.2014

Rosyjski - PRIVET Polska

Niesamowitą popularnością śród całej masy języków obcych ciągle może cieszyć się rosyjski. Warszawa zatem wita wszystkich spragnionych nauki ze szkołą PRIVET Polska, jaka to poleca edukację, nie wyłącznie tylko tego, ale ogromu innych, potrzebnych języków, jak ukraiński, czy też ... zobacz szczegóły wpisu »

Angielski dla dzieci - Kraina »Stronę dodano: 07.03.2013

Angielski dla dzieci - Kraina Baśni

Serdecznie zapraszamy na witrynę wirtualną Krainabasni.com.pl. Mogą zgłaszać się osoby, które mają na celu zdobycie licencji i nie tylko. Placówki edukacyjne, które chciałyby przygotować angielski dla dzieci, mogą tu zyskać pomoc wspaniałych wykładowców. Charakteryzują się oni sp... zobacz szczegóły wpisu »

Szkoła języków - Awalon »Stronę dodano: 12.07.2013

Szkoła języków - Awalon

Awalon to jedna z najpopularniejszych szkół języków obcych w Krośnie i Gorlicach. Organizujemy kursy dla osób, które chcą poprawić swoje umiejętności lingwistyczne. Uczymy wielu języków. Szczególny nacisk kładziemy na język angielski, który cieszy się obecnie największym zaintere... zobacz szczegóły wpisu »

Języki obce - nowa strona:

Adres: