Transmisje online - transmisjeonline.plZgłoś niedziałający link/spam/błędny wpis!

Transmisje online - transmisjeonline.pl

Ocena: 4.3/10 (6 głosów)

Promuj tą stronę w okienku reklamowym!

Przekazywanie dźwięku i obrazu przestało dziwić wraz z pojawieniem się telewizji. Obecnie ten trend został przekształcony w transmisje online, które można oglądać na komputerze, a nawet telefonie. Pod hasłem transmisji odnaleźć można firmę, która oferuje przygotowanie i realizowanie tego przekazu online. Streaming pozwala na przesyłanie danych i za pośrednictwem tej właśnie technologii możemy oglądać w czasie rzeczywistym wydarzenia nawet w drugiego końca kraju czy świata. Takie przekazy pozwalają nie tylko na odbieranie danych, ale też komunikację w drugim kierunku. Jeśli chcesz zorganizować webinarium, to będą to technologie idealne dla Ciebie.

Szczegóły wpisu:

  • Tytuł:Transmisje online - transmisjeonline.pl
  • Kliknięć: 2
  • URL: transmisjeonline.pl
  • Wyświetleń: 113
  • ID: 5475

Dodatkowe informacje:

  • Miasto: Warszawa
  • Ulica: Chełmska 21
  • Województwo: Mazowieckie
  • tel. stacjonarny: (22)-490-78-60

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Malowanie pasów »Stronę dodano: 24.11.2011

Malowanie pasów

Firma Czystość trudni się umieszczaniem znaków na nawierzchniach, dużych pomieszczeniach, podziemnych garażach, na parkingach. Proponujemy także kompleksowe czyszczenie stacji benzynowych, sprzątanie pomieszczeń, pielęgnację zieleni, usuwanie śniegu z nawierzchni. Przeprowadzamy ... zobacz szczegóły wpisu »

Płytki ceramiczne - Paste-Gro »Stronę dodano: 16.03.2012

Płytki ceramiczne - Paste-Group s.j.

Na stronie internetowej Paste-Group zostawić można swoje zdanie na temat używanych akcesoriów sanitarnych. Firma gromadzi zlecenia prywatne odnośnie płytek ceramicznych i całościowo obsługuje budynki komercyjne na terenie Poznania. Dzięki tej propozycji łazienki wyróżniają się je... zobacz szczegóły wpisu »

Stoiska wystawiennicze - Meli »Stronę dodano: 30.05.2012

Stoiska wystawiennicze - Meliński Minuth Sp. z o.o.

Renomowana firma z Poznania oferuje projektowanie i zabudowę stoisk wystawienniczych. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, staramy się dbać o jego potrzeby. Nasza firma uczestniczy w 60 imprezach targowych zarówno u nas, jak i zagranicą. Cieszymy się, że posiadamy kontra... zobacz szczegóły wpisu »

Firma sprzątająca Poznań - F. »Stronę dodano: 11.06.2012

Firma sprzątająca Poznań - F.H.U. SETI

W puli firm sprzątających w Poznaniu SETI bardzo korzystnie się odznacza. W grę wchodzi sprzątnie biur, sprzątanie terenów zielonych, przeprowadzanie szkoleń BHP, oznaczanie obiektów zgodnie z nakazami PPOŻ i nie tylko. Można wykorzystać szkolenie BHP a także podające wskazówki o... zobacz szczegóły wpisu »

Sprzątanie wnętrz Poznań - SE »Stronę dodano: 23.10.2012

Sprzątanie wnętrz Poznań - SETI

Oferta Seti BHP w Poznaniu jest oceniana jako niezmiernie interesująca przez wiele spółek. Chodzi tutaj o niewielkie ceny, wartościowe szkolenia i dobrze zorganizowane usługi porządkowe. Co jakiś czas musi być robione szkolenie BHP a Poznań nie jest w tym aspekcie wyjątkiem. Szko... zobacz szczegóły wpisu »

Inwentaryzacja - Remanent Pol »Stronę dodano: 17.04.2013

Inwentaryzacja - Remanent Polska Sp. z o.o.

Oferta przedstawiona pod tym hiperłączem w sieci przez firmę Remanent Polska, to znakomite nastawienie do zagadnień inwentaryzacja spis z natury. Opierając się na swoim długim doświadczeniu, Remanent Polska wykreowało fachową, jak również atrakcyjną ofertę, za pomocą której wszel... zobacz szczegóły wpisu »

Audyt środowiskowy - SGS EKO- »Stronę dodano: 05.06.2013

Audyt środowiskowy - SGS EKO-PROJEKT Sp. z o.o.

Kiedy wpiszesz w Google frazy: operat wodnoprawny bądź audyt środowiskowy, pośród szeregu wyników poszukiwania znajdziesz stronę korporacji, jaka realizuje oceny środowiskowe. Przykładową z owych spółek jest grupa SGS. Oferuje ona rzetelne pomiary środowiska. Repertuar jej świadc... zobacz szczegóły wpisu »

Nadzór budowlany Poznań - ABO »Stronę dodano: 24.06.2013

Nadzór budowlany Poznań - ABO Andrzej Boruszak

Z udziałem portalu abodom.pl. każda osoba, która poszukuje doświadczonego inżyniera budowy powinna wstąpić na ich stronę online. Głównie ABO Inspektor Nadzoru Budowlanego w Poznaniu to firma, która wdraża perfekcyjne projekty domów jednorodzinnych Poznań to dzięki nam miasto bez ... zobacz szczegóły wpisu »

Usługi Grawerskie - Marek Bon »Stronę dodano: 17.08.2014

Usługi Grawerskie - Marek Boniecki

Jeśli szukasz profesjonalnych usług grawerskich to zachęcam Cie do zapoznaniem się z ofertą firmy Usługi Grawerskie - Marek Boniecki która oferuje grawerowanie różnego typu materiałów. Firma posiada duże doświadczenie w wykonywaniu takich usług dlatego możesz być pewny że jakość ... zobacz szczegóły wpisu »

Zakład pogrzebowy - Gabriel »Stronę dodano: 03.04.2015

Zakład pogrzebowy - Gabriel

Zakład pogrzebowy Gabriel oferuje całodobową obsługę w zakresie ceremonii pogrzebowych. Firma od lat specjalizuje się w organizacji pochówków, wspierając rodzinę i służąc pomocną dłonią w tych ciężkich chwilach. Pogrzeby Kraków są szczegółowo zaplanowane, a zakres usług obejmuje ... zobacz szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: