Systemy i bezpieczeństwo IT Warszawa - Greenin sp. z o.o.Zgłoś niedziałający link/spam/błędny wpis!

Systemy i bezpieczeństwo IT Warszawa - Greenin sp. z o.o.

Ocena: 2.6/10 (20 głosów)

Promuj tą stronę w okienku reklamowym!

Firma Greenin sp. z o.o. oferuje usługi: Administrowania systemami IT - serwerami, stacjami roboczymi i sieciami firmowymi. Wdrażamy procedury tworzenia kopii bezpieczeństwa, zabezpieczamy sprzęt przed złośliwymi programami. Tworzenia oprogramowania dedykowanego - Tworzymy aplikacje na bazie Microsoft .NET. dzięki czemu działaja zarówno na serwerach, jak i u klienta.Audytu informatycznego - Skontrolujemy system informatyczny i zasoby, czy spełniają wymogi bezpieczeństwa, efektywności, ergonomii czy oszczędności zasobów.Ochrony danych - Przygotujemy politykę ochrony danych osobowych. Dostosujemy je do realiów spółki. Greenin sp. z o.o.

Szczegóły wpisu:

  • Tytuł:Systemy i bezpieczeństwo IT Warszawa - Greenin sp. z o.o.
  • Kliknięć: 71
  • URL: greenin.co
  • Wyświetleń: 470
  • ID: 1667

Dodatkowe informacje:

  • Miasto: Warszawa
  • Ulica: Hlonda 10 lok. 72
  • Województwo: Mazowieckie
  • NIP: 521-357-15-39
  • tel. stacjonarny: (22)-419-09-49

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Naprawa notebooków Warszawa »Stronę dodano: 02.12.2011

Naprawa notebooków Warszawa

Naprawa notebooka nigdy nie była tak łatwa. Stołeczna firma PC-MOBILE proponuje szeroki zakres czynności związanych z serwisem i naprawą komputerów przenośnych. Specjalizujemy się w serwisie i wymianie ekranów LCD. Prowadzimy również dystrybucję notebooków, laptopów i palmtopów t... zobacz szczegóły wpisu »

Outsourcing IT Warszawa »Stronę dodano: 09.12.2011

Outsourcing IT Warszawa

Set IT, jak firma informatyczna, oferuje kompleksowe usługi obejmujące outsourcing IT. Zajmujemy się zarówno dostarczeniem rozwiązań sprzętowych (serwery DELL, sprzęt komputerowy), jak i dostarczeniem oraz implementowaniem oprogramowania. Dzięki temu jesteśmy w stanie obsłużyć ka... zobacz szczegóły wpisu »

Naprawa notebooków »Stronę dodano: 16.12.2011

Naprawa notebooków

Przedsiębiorstwo Finaltech usytuowane w Bydgoszczy to jednocześnie serwis notebooków, laptopów, konsoli, instalator sieci i sklep wirtualny. Serwis obsługuje między innymi konsole typu PS3 oraz XBOX oraz naprawia artykuły Apple. Naprawa laptopów bądź też konsoli wymaga przygotowa... zobacz szczegóły wpisu »

Naprawa komputerów Toruń - Sa »Stronę dodano: 29.09.2012

Naprawa komputerów Toruń - Sak Computer Systems

Jako wyuczeni technicy komputerowcy pracujący w serwisie komputerowym w Toruniu przedsiębiorstwa SCS, chcemy przedstawić Państwu naszą handlową ofertę na posługi IT. Działalność, którą prowadzimy to naprawa komputerów z dojazdem do kontrahenta darmowo na terenie miasta, serwis dl... zobacz szczegóły wpisu »

Serwis stacji paliw i marketó »Stronę dodano: 29.12.2012

Serwis stacji paliw i marketów - Fiskus Computer Service

Szukasz obsługi informatycznej dla swojej firmy? Posiadasz kasy fiskalne, pin pady, lub inne urządzenia fiskalne? Chcesz zamontować monitoring, serwer lub sieć komputerową? Chcesz być na bierząco co się dzieje w twojej firmie gdziekolwiek jesteś? Zapraszamy do zapoznania się z na... zobacz szczegóły wpisu »

Naprawa laptopów - Computer S »Stronę dodano: 09.07.2013

Naprawa laptopów - Computer Services

W obecnych czasach komputery odgrywają ogromnie ważną rolę. Występują one w wielu dziedzinach życia. Rozmaite komputery w sporym stopniu pomagają w porozumiewaniu się, szczególnie osobom niepełnosprawnym. Bezspornie komputery przenośne to ogromne udogodnienie, w głównej mierze dl... zobacz szczegóły wpisu »

Naprawa komputerów - ELPRO-Bi »Stronę dodano: 28.07.2013

Naprawa komputerów - ELPRO-Bis Sp. z o. o.

Pogotowie komputerowe w Kaliszu - ELPRO-Bis Sp. z o. o. Naprawiamy komputery stacjonarne, laptopy (notebooki), monitory oraz drukarki. Nasi serwisanci wdrażają i konserwują oprogramowanie do zarządzania firmą (Rewizor, rachmistrz, Subiekt, Gratyfikant). Zajmujemy się odwirusowani... zobacz szczegóły wpisu »

NOVITUS Wieruszów - ELPRO-Bis »Stronę dodano: 26.08.2013

NOVITUS Wieruszów - ELPRO-Bis Sp. z o. o.

Prowadzimy sprzedaż i serwis urządzeń fiskalnych produkowanych przez firmę NOVITUS. W ofercie posiadamy małe kasy fiskalne przystosowane do sprzedaży „z samochodu”, proste kasy do małego sklepu, a również rozbudowane kasy systemowe przystosowane do dużych marketów. W najnowszych ... zobacz szczegóły wpisu »

Serwis laptopów - Serwis PC-M »Stronę dodano: 02.09.2014

Serwis laptopów - Serwis PC-Mobile Jacek Niesłuchowski

Jeżeli poszukujesz firmy zajmującej się dostarczaniem, a także naprawą laptopów, a dodatkowo palmtopów, zobacz na witrynę PC-mobile.com.pl. Stronę można bezproblemowo wyszukać w sieci WWW pod hasłem „naprawa komputerów W WarszawIE”. Spółka trudni się również instalacją oraz konfi... zobacz szczegóły wpisu »

Pogotowie komputerowe - SGdat »Stronę dodano: 30.03.2015

Pogotowie komputerowe - SGdata

Twój komputer odmówił nagle współpracy, a Ty potrzebujesz ważnych danych z niego? SGdata Ci pomoże! Nasze pogotowie komputerowe działające na terenie Śląska, a w szczególności takich miast jak Zabrze, Gliwice czy Bytom na pewno Ci pomoże. Działamy o każdej porze dnia i nocy. Przy... zobacz szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: