Kategoria: Kulturalnie (dziedziny sztuki)

Lubisz od czasu do czasu wyskoczyć do kina lub na spektakl do teatru? A może preferujesz obejrzenie dobrego filmu lub poczytanie ulubionego czasopisma w komfortowym otoczeniu domowego zacisza? Doskonale trafiłeś! W ofercie niniejszej bazy firm na pewno znajdziesz interesujące dla siebie treści. Zamieszczono tutaj odnośniki do interesujących propozycji ofertowych obejmujących rzeźbę, malarstwo i taniec. Wirtualnie namierzysz tu godne odwiedzenia galerie i zajrzysz na wartościowe fora internetowe. Polecamy anonse dotyczące fotografii artystycznej i ślubnej, oferty antyków, rzeźb, koncertów i wernisaży, których nie można przegapić, a także niebanalne sentencje i aforyzmy – jednym słowem – wszystko to, czego potrzeba dla zaspokojenia potrzeb kulturalnych człowieka. Jako artysta lub przedsiębiorca możesz również aktywnie promować tutaj swoją propozycję usługową obejmującą różnego rodzaju aktywność kulturalną, dzięki czemu z pewnością dotrzesz ze swoją ofertą do sporej liczby osób. Zapraszamy do skorzystania z naszej bazy firm!

Kulturalnie (dziedziny sztuki) - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

Szkoła tańca - Centrum Kultur »Stronę dodano: 09.09.2015

Szkoła tańca - Centrum Kultury i Tańca OLL

Taniec to twoje hobby? Chcesz douczyć się w tym temacie? Wertujesz propozycje szkół tańca w Warszawie? Jedną z nich przygotowało Centrum Kultury i Tańca OLL. Organizowane są tutaj warsztaty taneczne z takich gatunków, jak np. breakdance dla mieszkańców Warszawy i inne. Jego propo... zobacz szczegóły wpisu »

Teksty piosenek - OLIMP Bogum »Stronę dodano: 21.09.2014

Teksty piosenek - OLIMP Bogumiła Janicka

Mało znaleźć można w naszym kraju stron kulturalnych, które faktycznie mogą chwalić się profesjonalnym podejściem do tematyki. Tego typu portalem jest jednak strona Wywrota.pl Kolędy Teksty, na jakiej znajdą Państwo wiele poważnych recenzji książek, bardzo przyjemne pioseneczki o... zobacz szczegóły wpisu »

Fotografia ślubna - Studio Pa »Stronę dodano: 13.08.2014

Fotografia ślubna - Studio Paparazzi

Kiedy mężczyzna i kobieta decydują, że chcą razem spędzić resztę swojego życia, to jest to wyjątkowy moment, który prędzej czy później skutkuje tym, iż młodzi na ślubnym kobiercu wyznają sobie miłość. Po latach bycia razem to uczucie może trochę przygasnąć, ale zdjęcia ślubne prz... zobacz szczegóły wpisu »

Szkoła tańca - Art Dance »Stronę dodano: 11.08.2014

Szkoła tańca - Art Dance

Szkołą tańca Art Dance w Poznaniu proponuje naukę różnego odmiany tańca, mamy w asortymencie taniec towarzyski, Zumbe, Latino, Hip-hop, Fitness oraz kółko dla najmłodszych, a także rodziców, którzy są w stanie odwiedzać nas wraz z dziećmi. W naszej szkole funkcjonują obeznany i b... zobacz szczegóły wpisu »

Studio Fotograficzne - Łukasz »Stronę dodano: 13.06.2014

Studio Fotograficzne - Łukasz Patecki

Poszukujesz profesjonalnego fotografa do sesji ślubnej na terenie Krakowa? Sprawdź na Fotoslubna.com, kliknij na odsyłacz zdjęć weselnych i zobacz sam nasze archiwum plenerowych sesji weselnych. Dla wielbicieli warszawskiego krajobrazu proponujemy plenerowe sesje ślubne z wykorzy... zobacz szczegóły wpisu »

Organy elektroniczne - Magnus »Stronę dodano: 10.10.2013

Organy elektroniczne - Magnus

Każdy organomistrz potrzebuje specjalistycznego sprzętu. Organy kościelne powinny być rzetelne i zaprojektowane z wysokiej jakości surowców. Właśnie to daje producent Magnus Organs, który trudni się kreowaniem tych sprzętów. Bez względu na to, czy potrzebujesz organy cyfrowe lub ... zobacz szczegóły wpisu »

Wideofilmowanie Szczecin - KJ »Stronę dodano: 22.07.2013

Wideofilmowanie Szczecin - KJ studio

Chcielibyście Państwo posiadać film ze swojego ślubu, do którego wraca się i z przyjemnością ogląda po wielu latach? Zaufajcie nam a postaramy się by film z tego szczególnego dnia na zawsze pozostał wspaniałą pamiątką. Nasza pracownia filmowa KJ studio zrobi to profesjonalnie i n... zobacz szczegóły wpisu »

Fotografia Ślubna Łódź - Toma »Stronę dodano: 14.07.2013

Fotografia Ślubna Łódź - Tomasz Podgórski

Fotografia ślubna jest dla mnie wielce istotną dozą życia. Z wyjątkiem tegoż iż jest to moje hobby to dodatkowo jest to moja twórczość. Jako wprawiony fotograf przekazuję Państwu najlepszej postaci usługę którą jest fotografia ślubna. Na mojej przeciętnej witrynce www zlokalizuje... zobacz szczegóły wpisu »

Zdjęcia produktowe - Agencja »Stronę dodano: 27.04.2013

Zdjęcia produktowe - Agencja Fotograficzna Galen T&C

Agencja Fotograficzna Galen T&C z Krakowa prezentuje na swojej stronie szeroki zakres usług fotograficznych dla firm, między innymi są to:- fotografia produktowa; - zdjęcia produktowe na białym tle czyli tzw. packshoty; - fotografia reklamowa - w tym fotografia mody i aranżow... zobacz szczegóły wpisu »

Fotograf - Michał Obrzut »Stronę dodano: 25.04.2013

Fotograf - Michał Obrzut

Dla dużej ilości ludzi zajmujących się zawodowo fotografią, wykonywanie fotografii to nie jedynie praca zawodowa, lecz szczególnie duża pasja. Taką pasję odszukać da się w ofercie, jaką prezentuje Michał Obrzut - Fotograf z Warszawy. Jest to bardzo dobrej klasy profesjonalista od... zobacz szczegóły wpisu »

Kulturalnie (dziedziny sztuki) - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: