Deweloper - Inter-Bud Developer Sp. z o.o.Zgłoś niedziałający link/spam/błędny wpis!

Deweloper - Inter-Bud Developer Sp. z o.o.

Ocena: 8.0/10 (1 głos)

Promuj tą stronę w okienku reklamowym!

Inter – Bud to deweloper, który działa od ponad trzydziestu lat w Krakowie. Realizujemy wiele ciekawych projektów budowlanych. Specjalizujemy się w wynajmie części usługowo – handlowych w dogodnych lokalizacjach. Mamy oferty specjalne na urządzone domy z ogrodem, czy luksusowe, mocno dopracowane apartamenty. Obsługujemy rodziny i bardzo wymagających inwestorów. Mamy dział projektowy i finansowy, co pozwala na dopasowanie idealnej oferty kredytu hipotecznego. Inter-Bud Developer Sp. z o. o.

Szczegóły wpisu:

Dodatkowe informacje:

  • Miasto: Kraków
  • Ulica: Czerwone Maki 65
  • Województwo: Małopolskie
  • REGON: 356681040
  • NIP: 945-198-15-07
  • tel. stacjonarny: (12)-252-53-20

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Nowe mieszkania na sprzedaż »Stronę dodano: 12.12.2011

Nowe mieszkania na sprzedaż

Rynek mieszkaniowy możemy podzielić na wiele sposobów. Przykładowym z nich jest rozdział na rynek pierwotny i wtórny. Pod wieloma względami mieszkania zasiedlane po raz pierwszy są bardziej ciekawą alternatywą dla osób pragnących mieć swój własny kąt. Jeżeli chcesz poznać propozy... zobacz szczegóły wpisu »

Program rodzina na swoim »Stronę dodano: 17.12.2011

Program rodzina na swoim

Jeśli szukasz wiadomości dotyczących rządowego programu Rodzina na Swoim musisz natychmiast skorzystać z potencjału tego oto serwisu. Dla każdego małżeństwa czy też samotnego rodzica chcących skorzystać z dobrodziejstw tego programu taka wiedza może się okazać bardzo przydatna. O... zobacz szczegóły wpisu »

Sprzedaż mieszkań - Dolcan Pl »Stronę dodano: 10.10.2012

Sprzedaż mieszkań - Dolcan Plus

Dolcan Plus S.A. to firma deweloperska prężnie działająca na rynku nieruchomości, czego potwierdzeniem są przyznane nagrody i wyróżnienia. Działalność dewelopera obejmuje pozyskanie nieruchomości pod budowę domów oraz nadzór nad całym przebiegiem inwestycji od fazy projektowej po... zobacz szczegóły wpisu »

Nowe mieszkania Gdańsk - Euro »Stronę dodano: 18.10.2012

Nowe mieszkania Gdańsk - Euro Styl

Euro Styl to deweloper, który stawia na prężny rozwój. Trójmieski rynek budynków mieszkalnych i komercyjnych to główny obręb działań. Na mapie realizacji firmy Euro Styl odkryjemy niezwykle atrakcyjne lokalizacje. Kluczowym założeniem firmy Euro Styl jest tworzenie przytulnych os... zobacz szczegóły wpisu »

Deweloper Poznań i okolice - »Stronę dodano: 14.12.2012

Deweloper Poznań i okolice - ASMA PRO Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Asma Deweloper z Poznania bierze udział w rozmaitych projektach, tak by jak najwięcej móc zaproponować własnym odbiorcom usług. Deweloperzy wybierający Poznań na budowę mieszkań, niejednokrotnie wyznaczają wyjątkowo wysokie ceny. Tu mamy zagwarantowane wszechstro... zobacz szczegóły wpisu »

Mieszkania na sprzedaż Wrocła »Stronę dodano: 16.06.2013

Mieszkania na sprzedaż Wrocław - Ekodom Deweloper Sp. z o. o.

Spółka Ekodom Deweloper buduje z myślą o wygodzie oraz poczuciu bezpieczeństwa i komforcie przyszłych mieszkańców. Zaprojektowane przez nas mieszkania są zawsze funkcjonale, pomieszczenia mają regularny kształt, co ułatwia ich umeblowanie. Jako jedyni we Wrocławiu budujemy z kera... zobacz szczegóły wpisu »

Mieszkania Rzeszów - Developr »Stronę dodano: 04.07.2013

Mieszkania Rzeszów - Developres sp. z o.o.

Spółka Developres może poszczycić się bardzo wysoką renomą i wieloma przychylnymi ocenami ze strony klientów. Dlatego też prowadzone przez nią inwestycje mieszkaniowe spotykają się z takim zainteresowaniem ze strony Rzeszowian. Cieszymy się bardzo, że wybierając mieszkania na Pod... zobacz szczegóły wpisu »

Mieszkania w Bydgoszczy - Red »Stronę dodano: 21.08.2014

Mieszkania w Bydgoszczy - Red Co.

Red Co. jest firmą, która głównie zajmuje się branżą deweloperską. Zakupujemy oraz wznosimy budowle o użytku biurowym i lokalowym. Zajmujemy się zarówno handlem jak i najmem powierzchni w naszych obiektach. Dzięki długotrwałemu doświadczeniu oferujemy usługi najwyższej renomy. W ... zobacz szczegóły wpisu »

Domy jednorodzinne na sprzeda »Stronę dodano: 20.09.2014

Domy jednorodzinne na sprzedaż - Domy LC Lisiecki, Ciesielski Sp. j.

Masz zamiar zamieszkać w rezydencji na Podolanach? Interesowałbyś się energooszczędnymi domami w Wielkopolsce? Przeanalizuj serwis internetowy Domylc.pl, tu obejrzysz projekty przedsiębiorstwa DOMY LC Lisiecki Ciesielski - Domy Podolany. Spółka jest doskonałym specjalistą, gdy ch... zobacz szczegóły wpisu »

Mieszkania - Dozbud Developme »Stronę dodano: 22.09.2017

Mieszkania - Dozbud Development

Specjalizujemy się w obsłudze inwestycji deweloperskich w stolicy i najbliższych okolicach. Mamy mieszkania i domy jednorodzinne z licznymi dodatkami. To przede wszystkim miejsce na podziemnym garażu, własny ogród, podświetlona elewacja, wartościowe sąsiedztwo, dobra komunikacja ... zobacz szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: