Salon trójmiejskich inwestycji deweloperskich - Mertis InvestmentsZgłoś niedziałający link/spam/błędny wpis!

Salon trójmiejskich inwestycji deweloperskich - Mertis Investments

Ocena: 8.0/10 (1 głos)

Promuj tą stronę w okienku reklamowym!

Mertis to największy salon sprzedaży inwestycji deweloperskich w Trójmieście. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani nowymi inwestycjami deweloperskimi w Gdańsku bądź Gdyni - mieszkania, domy i lokale komercyjne, zapraszamy bardzo serdecznie do kontaktu. Przedstawimy najbardziej interesujące propozycje deweloperskie - dostosowane do oczekiwań, odpowiemy na wszystkie pytania. Mertis Investments  - salon trójmiejskich inwestycji deweloperskich.

Szczegóły wpisu:

 • Tytuł:Salon trójmiejskich inwestycji deweloperskich - Mertis Investments
 • Kliknięć: 3
 • URL: www.trojmiasto.mertis.pl
 • Wyświetleń: 43
 • ID: 5447

Dodatkowe informacje:

 • Miasto: Sopot
 • Ulica: aleja Niepodległości 660
 • Województwo: Pomorskie
 • REGON: 363397750
 • NIP: 554-293-42-56
 • tel. stacjonarny: (58)-500-82-00
 • tel. komórkowy: 696-422-599

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Nieruchomości Kołobrzeg - mie »Stronę dodano: 26.11.2011

Nieruchomości Kołobrzeg - mieszkania, domy, działki

Specjalność agencji CERTUS z nadbałtyckiego Kołobrzegu stanowi pośrednictwo w sprzedaży, kupnie i wynajmie nieruchomości z rejonu pasa nadmorskiego powiatów kołobrzeskiego i koszalińskiego. Na stronach serwisu inter. biura znajdą Państwo mieszkania, domy, działki rolne i budowlan... zobacz szczegóły wpisu »

Deweloper Poznań i okolice - »Stronę dodano: 14.12.2012

Deweloper Poznań i okolice - ASMA PRO Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Asma Deweloper z Poznania bierze udział w rozmaitych projektach, tak by jak najwięcej móc zaproponować własnym odbiorcom usług. Deweloperzy wybierający Poznań na budowę mieszkań, niejednokrotnie wyznaczają wyjątkowo wysokie ceny. Tu mamy zagwarantowane wszechstro... zobacz szczegóły wpisu »

Mieszkania - Wzgórze Słowików »Stronę dodano: 11.02.2013

Mieszkania - Wzgórze Słowików

Warszawa jest miastem, w którym nie brakuje renomowanych osiedli mieszkaniowych. Większa część z nich jest po prostu monotonna. Z tej przyczyny, wskazane jest zastanowić się nad przeprowadzką na 'Wzgórze Słowików'. Osiedle na Ursynowie, dostarcza nam coś więcej niż jedynie szykow... zobacz szczegóły wpisu »

Nowe mieszkania w Poznaniu - »Stronę dodano: 15.03.2013

Nowe mieszkania w Poznaniu - TRUST S.A.

Wyjątkowość wyspecjalizowanej, znakomitej klasy propozycji mieszkanie na sprzedaż w Poznaniu prezentowanej przez firmę TRUST S.A. bazuje na wieloletnim obeznaniu na rynku inwestycji mieszkalnych. Fachowe, wielowymiarowe podejście TRUST S.A. Znamienity Deweloper do wykonania różno... zobacz szczegóły wpisu »

Apartamenty w Warszawie - Krz »Stronę dodano: 09.04.2013

Apartamenty w Warszawie - Krzysztof Bień Motor Energy

Apartamenty-kluczowe.pl – tu zaprezentowano mieszkania na godziny a Warszawa ma wiele hoteli, jednak tutaj apartamenty można zarezerwować na krótszy odcinek czasowy niż jedna doba. Serdecznie zapraszamy na witrynę osoby, które lubią zwiedzać Warszawę. Każda osoba, która zjawia si... zobacz szczegóły wpisu »

Nowe mieszkania Poznań - NEO- »Stronę dodano: 21.05.2013

Nowe mieszkania Poznań - NEO- BUD Mariusz Rojewski

W Niemczech, Szwajcarii i Austrii nadzwyczaj cenione są domy pasywne. Wyróżniają się one doskonałymi parametrami izolacyjnymi, co minimalizuje zużywanie energii i sprawia, że ludzie mają przyjemne, ciepłe powietrze. Pomiary potwierdzają, że zapotrzebowanie na energię w takich obi... zobacz szczegóły wpisu »

Doradztwo - Home Active Nieru »Stronę dodano: 13.11.2013

Doradztwo - Home Active Nieruchomości

Nabywając własne mieszkanie, zależy nam by nastąpiło to jak najszybciej i bez przeszkód. Home Active Nieruchomości gwarantuje profesjonalną obsługę i doprowadza do rychłej finalizacji transakcji. Biuro nieruchomości powinno zapewnić nam będące na rękę warunki umowy z deweloperem,... zobacz szczegóły wpisu »

Mieszkania w Rzeszowie - Skyr »Stronę dodano: 14.08.2014

Mieszkania w Rzeszowie - Skyres - Developres Sp. z o.o.

Skyres to inwestycja budowlana wykonywana przez rodzimą jednostkę Developres. Ostatecznie finalizacja przynieść ma dwa nowoczesne wieżowce biurowe i cztery mieszkalne, które w sporym stopniu eksponowały będą się na tle przyległej architektury. Już na szczeblu opracowywania całej ... zobacz szczegóły wpisu »

Wycena nieruchomości - Megan »Stronę dodano: 15.09.2014

Wycena nieruchomości - Megan Wycena

Jako rzeczoznawca majątkowy zajmuję się wyceną nieruchomości, dla których moi klienci potrzebują uzyskania operatu szacunkowego. Sporządzenie tego dokumentu opiera się na znajomości lokalnego rynku nieruchomości oraz przeprowadzonej wizji lokalnej nieruchomości połączonej z oceną... zobacz szczegóły wpisu »

Magazyny dla firm - Less Mess »Stronę dodano: 23.03.2017

Magazyny dla firm - Less Mess Storage Sp. z o.o.

Szukasz firmy w której przechowasz stare meble czy samochód? Skorzystaj z firmy Less Mess Storage, w ofercie której znajdują się pojemne, bezpieczne i znajdujące się w dogodnej lokalizacji magazyny. Dzięki zainteresowaniu naszych klientów nieustannie pragniemy urozmaicać nasze ma... zobacz szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: