Salon trójmiejskich inwestycji deweloperskich - Mertis InvestmentsZgłoś niedziałający link/spam/błędny wpis!

Salon trójmiejskich inwestycji deweloperskich - Mertis Investments

Ocena: 8.0/10 (1 głos)

Promuj tą stronę w okienku reklamowym!

Mertis to największy salon sprzedaży inwestycji deweloperskich w Trójmieście. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani nowymi inwestycjami deweloperskimi w Gdańsku bądź Gdyni - mieszkania, domy i lokale komercyjne, zapraszamy bardzo serdecznie do kontaktu. Przedstawimy najbardziej interesujące propozycje deweloperskie - dostosowane do oczekiwań, odpowiemy na wszystkie pytania. Mertis Investments  - salon trójmiejskich inwestycji deweloperskich.

Szczegóły wpisu:

 • Tytuł:Salon trójmiejskich inwestycji deweloperskich - Mertis Investments
 • Kliknięć: 2
 • URL: www.trojmiasto.mertis.pl
 • Wyświetleń: 33
 • ID: 5447

Dodatkowe informacje:

 • Miasto: Sopot
 • Ulica: aleja Niepodległości 660
 • Województwo: Pomorskie
 • REGON: 363397750
 • NIP: 554-293-42-56
 • tel. stacjonarny: (58)-500-82-00
 • tel. komórkowy: 696-422-599

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Program rodzina na swoim »Stronę dodano: 17.12.2011

Program rodzina na swoim

Jeśli szukasz wiadomości dotyczących rządowego programu Rodzina na Swoim musisz natychmiast skorzystać z potencjału tego oto serwisu. Dla każdego małżeństwa czy też samotnego rodzica chcących skorzystać z dobrodziejstw tego programu taka wiedza może się okazać bardzo przydatna. O... zobacz szczegóły wpisu »

Nowe mieszkania Gdańsk - Euro »Stronę dodano: 18.10.2012

Nowe mieszkania Gdańsk - Euro Styl

Euro Styl to deweloper, który stawia na prężny rozwój. Trójmieski rynek budynków mieszkalnych i komercyjnych to główny obręb działań. Na mapie realizacji firmy Euro Styl odkryjemy niezwykle atrakcyjne lokalizacje. Kluczowym założeniem firmy Euro Styl jest tworzenie przytulnych os... zobacz szczegóły wpisu »

Mieszkania - Wzgórze Słowików »Stronę dodano: 11.02.2013

Mieszkania - Wzgórze Słowików

Warszawa jest miastem, w którym nie brakuje renomowanych osiedli mieszkaniowych. Większa część z nich jest po prostu monotonna. Z tej przyczyny, wskazane jest zastanowić się nad przeprowadzką na 'Wzgórze Słowików'. Osiedle na Ursynowie, dostarcza nam coś więcej niż jedynie szykow... zobacz szczegóły wpisu »

Nowe mieszkania w Poznaniu - »Stronę dodano: 15.03.2013

Nowe mieszkania w Poznaniu - TRUST S.A.

Wyjątkowość wyspecjalizowanej, znakomitej klasy propozycji mieszkanie na sprzedaż w Poznaniu prezentowanej przez firmę TRUST S.A. bazuje na wieloletnim obeznaniu na rynku inwestycji mieszkalnych. Fachowe, wielowymiarowe podejście TRUST S.A. Znamienity Deweloper do wykonania różno... zobacz szczegóły wpisu »

Apartamenty w Warszawie - Krz »Stronę dodano: 09.04.2013

Apartamenty w Warszawie - Krzysztof Bień Motor Energy

Apartamenty-kluczowe.pl – tu zaprezentowano mieszkania na godziny a Warszawa ma wiele hoteli, jednak tutaj apartamenty można zarezerwować na krótszy odcinek czasowy niż jedna doba. Serdecznie zapraszamy na witrynę osoby, które lubią zwiedzać Warszawę. Każda osoba, która zjawia si... zobacz szczegóły wpisu »

Sprzedaż mieszkań w Warszawie »Stronę dodano: 21.05.2013

Sprzedaż mieszkań w Warszawie - Dolcan Plus S.A.

Przedstawiana witryna internetowa prezentuje ofertę wyjątkowych warszawskich mieszkań znajdujących się na osiedlu Skierniewicka City. Budynki o najwyższych standardach kuszą swoją przyjazną lokalizacją. Oprócz wysokiej jakości, mieszkanie Wola zapewnia także wygodę i bezpieczeńst... zobacz szczegóły wpisu »

Nowe mieszkania Poznań - NEO- »Stronę dodano: 21.05.2013

Nowe mieszkania Poznań - NEO- BUD Mariusz Rojewski

W Niemczech, Szwajcarii i Austrii nadzwyczaj cenione są domy pasywne. Wyróżniają się one doskonałymi parametrami izolacyjnymi, co minimalizuje zużywanie energii i sprawia, że ludzie mają przyjemne, ciepłe powietrze. Pomiary potwierdzają, że zapotrzebowanie na energię w takich obi... zobacz szczegóły wpisu »

Zarządca nieruchomości w Pozn »Stronę dodano: 22.10.2013

Zarządca nieruchomości w Poznaniu - MPGM

MPGM to firma, która zajmuje się zarządzaniem wspólnotami komunalnymi na terenie Poznania. To tu zamawiane są wszelkie remonty, jak również tutaj zbywa się i skupuje nieruchomości, jakie wchodzą w zakres zarządzanych osiedli. Firma ma pod własną pieczą bardzo dużo wspólnot w mieś... zobacz szczegóły wpisu »

Mieszkania w Rzeszowie - Skyr »Stronę dodano: 14.08.2014

Mieszkania w Rzeszowie - Skyres - Developres Sp. z o.o.

Skyres to inwestycja budowlana wykonywana przez rodzimą jednostkę Developres. Ostatecznie finalizacja przynieść ma dwa nowoczesne wieżowce biurowe i cztery mieszkalne, które w sporym stopniu eksponowały będą się na tle przyległej architektury. Już na szczeblu opracowywania całej ... zobacz szczegóły wpisu »

Mieszkania w Bydgoszczy - Red »Stronę dodano: 21.08.2014

Mieszkania w Bydgoszczy - Red Co.

Red Co. jest firmą, która głównie zajmuje się branżą deweloperską. Zakupujemy oraz wznosimy budowle o użytku biurowym i lokalowym. Zajmujemy się zarówno handlem jak i najmem powierzchni w naszych obiektach. Dzięki długotrwałemu doświadczeniu oferujemy usługi najwyższej renomy. W ... zobacz szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: