Salon trójmiejskich inwestycji deweloperskich - Mertis InvestmentsZgłoś niedziałający link/spam/błędny wpis!

Salon trójmiejskich inwestycji deweloperskich - Mertis Investments

Ocena: 4.0/10 (5 głosów)

Promuj tą stronę w okienku reklamowym!

Mertis to największy salon sprzedaży inwestycji deweloperskich w Trójmieście. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani nowymi inwestycjami deweloperskimi w Gdańsku bądź Gdyni - mieszkania, domy i lokale komercyjne, zapraszamy bardzo serdecznie do kontaktu. Przedstawimy najbardziej interesujące propozycje deweloperskie - dostosowane do oczekiwań, odpowiemy na wszystkie pytania. Mertis Investments  - salon trójmiejskich inwestycji deweloperskich.

Szczegóły wpisu:

 • Tytuł:Salon trójmiejskich inwestycji deweloperskich - Mertis Investments
 • Kliknięć: 9
 • URL: www.trojmiasto.mertis.pl
 • Wyświetleń: 87
 • ID: 5447

Dodatkowe informacje:

 • Miasto: Sopot
 • Ulica: aleja Niepodległości 660
 • Województwo: Pomorskie
 • REGON: 363397750
 • NIP: 554-293-42-56
 • tel. stacjonarny: (58)-500-82-00
 • tel. komórkowy: 696-422-599

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Mieszkania Rzeszów »Stronę dodano: 29.11.2011

Mieszkania Rzeszów

Agenda-Nieruchomości to potwierdzona marka branży mieszkań w Rzeszowie. Zyskane doświadczenie pozwala nam rzetelnie obliczać perspektywy kupna, sprzedaży i wypożyczania pomieszczeń w Rzeszowie. Nasze mieszkania rzeszów są umiejscowione we wszystkich częściach miasta. Mieszkania s... zobacz szczegóły wpisu »

Biura Gdańsk »Stronę dodano: 10.12.2011

Biura Gdańsk

Znalezienie biura do wynajęcia w Gdańsku jest dla przedsiębiorstwa bardzo ważną decyzją, niosącą ze sobą długofalowe konsekwencje. Umowa najmu zawarta na 5 czy 10 lat dyktuje, w jakich warunkach będzie funkcjonowała firma i, co najważniejsze, jej personel. Dobrze wybrana lokaliza... zobacz szczegóły wpisu »

Rzeczoznawca majątkowy - Biur »Stronę dodano: 10.11.2012

Rzeczoznawca majątkowy - Biuro Wycen Majątkowych Piotr Tomaszewski

Biuro Wycen Majątkowych - Tomaszewski to zawodowe usługi obejmujące rzeczoznawstwo, dokładną wycenę majątkową czy nowoczesną księgowość. Rzeczoznawca majątkowy zajmie się oceną stanu technicznego i ceny nieruchomości osób prywatnych czy przedsiębiorców, przygotowaniem odpowiednic... zobacz szczegóły wpisu »

Kalkulator kredytów hipoteczn »Stronę dodano: 07.01.2013

Kalkulator kredytów hipotecznych - Investsfera Kamil Matysik

Osoby zdecydowane na pobranie kredytu, niejednokrotnie szukają informacji w serwisie Mieszkaniosfera.pl. Wpisując kwotę kredytu, typ rat i prezentując odmienne dane, wykorzystać można kalkulator kredytowy do precyzyjnego wyliczenia stopy procentowej. Naprawdę znaczne koszty najmu... zobacz szczegóły wpisu »

Mieszkania - Wzgórze Słowików »Stronę dodano: 11.02.2013

Mieszkania - Wzgórze Słowików

Warszawa jest miastem, w którym nie brakuje renomowanych osiedli mieszkaniowych. Większa część z nich jest po prostu monotonna. Z tej przyczyny, wskazane jest zastanowić się nad przeprowadzką na 'Wzgórze Słowików'. Osiedle na Ursynowie, dostarcza nam coś więcej niż jedynie szykow... zobacz szczegóły wpisu »

Nowe domy - TRUST S.A. »Stronę dodano: 13.03.2013

Nowe domy - TRUST S.A.

Komfortowe, nowoczesne domy w przepięknej okolicy Poznania, z parterem stworzonym w stylu ”open space”, umożliwiającym dowolne przebudowanie przestrzeni w domu, zależnie od zapotrzebowania właściciela, niebywała lokalizacja w pobliżu lasów moraskich i w otoczeniu otwartej zieleni... zobacz szczegóły wpisu »

Nowe mieszkania w Poznaniu - »Stronę dodano: 15.03.2013

Nowe mieszkania w Poznaniu - TRUST S.A.

Wyjątkowość wyspecjalizowanej, znakomitej klasy propozycji mieszkanie na sprzedaż w Poznaniu prezentowanej przez firmę TRUST S.A. bazuje na wieloletnim obeznaniu na rynku inwestycji mieszkalnych. Fachowe, wielowymiarowe podejście TRUST S.A. Znamienity Deweloper do wykonania różno... zobacz szczegóły wpisu »

Apartamenty w Warszawie - Krz »Stronę dodano: 09.04.2013

Apartamenty w Warszawie - Krzysztof Bień Motor Energy

Apartamenty-kluczowe.pl – tu zaprezentowano mieszkania na godziny a Warszawa ma wiele hoteli, jednak tutaj apartamenty można zarezerwować na krótszy odcinek czasowy niż jedna doba. Serdecznie zapraszamy na witrynę osoby, które lubią zwiedzać Warszawę. Każda osoba, która zjawia si... zobacz szczegóły wpisu »

Nowe mieszkania Poznań - NEO- »Stronę dodano: 21.05.2013

Nowe mieszkania Poznań - NEO- BUD Mariusz Rojewski

W Niemczech, Szwajcarii i Austrii nadzwyczaj cenione są domy pasywne. Wyróżniają się one doskonałymi parametrami izolacyjnymi, co minimalizuje zużywanie energii i sprawia, że ludzie mają przyjemne, ciepłe powietrze. Pomiary potwierdzają, że zapotrzebowanie na energię w takich obi... zobacz szczegóły wpisu »

Mieszkania w Rzeszowie - Skyr »Stronę dodano: 14.08.2014

Mieszkania w Rzeszowie - Skyres - Developres Sp. z o.o.

Skyres to inwestycja budowlana wykonywana przez rodzimą jednostkę Developres. Ostatecznie finalizacja przynieść ma dwa nowoczesne wieżowce biurowe i cztery mieszkalne, które w sporym stopniu eksponowały będą się na tle przyległej architektury. Już na szczeblu opracowywania całej ... zobacz szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: