Salon trójmiejskich inwestycji deweloperskich - Mertis InvestmentsZgłoś niedziałający link/spam/błędny wpis!

Salon trójmiejskich inwestycji deweloperskich - Mertis Investments

Ocena: 5.5/10 (2 głosów)

Promuj tą stronę w okienku reklamowym!

Mertis to największy salon sprzedaży inwestycji deweloperskich w Trójmieście. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani nowymi inwestycjami deweloperskimi w Gdańsku bądź Gdyni - mieszkania, domy i lokale komercyjne, zapraszamy bardzo serdecznie do kontaktu. Przedstawimy najbardziej interesujące propozycje deweloperskie - dostosowane do oczekiwań, odpowiemy na wszystkie pytania. Mertis Investments  - salon trójmiejskich inwestycji deweloperskich.

Szczegóły wpisu:

 • Tytuł:Salon trójmiejskich inwestycji deweloperskich - Mertis Investments
 • Kliknięć: 5
 • URL: www.trojmiasto.mertis.pl
 • Wyświetleń: 58
 • ID: 5447

Dodatkowe informacje:

 • Miasto: Sopot
 • Ulica: aleja Niepodległości 660
 • Województwo: Pomorskie
 • REGON: 363397750
 • NIP: 554-293-42-56
 • tel. stacjonarny: (58)-500-82-00
 • tel. komórkowy: 696-422-599

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Program rodzina na swoim »Stronę dodano: 17.12.2011

Program rodzina na swoim

Jeśli szukasz wiadomości dotyczących rządowego programu Rodzina na Swoim musisz natychmiast skorzystać z potencjału tego oto serwisu. Dla każdego małżeństwa czy też samotnego rodzica chcących skorzystać z dobrodziejstw tego programu taka wiedza może się okazać bardzo przydatna. O... zobacz szczegóły wpisu »

Deweloper Poznań i okolice - »Stronę dodano: 14.12.2012

Deweloper Poznań i okolice - ASMA PRO Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Asma Deweloper z Poznania bierze udział w rozmaitych projektach, tak by jak najwięcej móc zaproponować własnym odbiorcom usług. Deweloperzy wybierający Poznań na budowę mieszkań, niejednokrotnie wyznaczają wyjątkowo wysokie ceny. Tu mamy zagwarantowane wszechstro... zobacz szczegóły wpisu »

Mieszkania - Wzgórze Słowików »Stronę dodano: 11.02.2013

Mieszkania - Wzgórze Słowików

Warszawa jest miastem, w którym nie brakuje renomowanych osiedli mieszkaniowych. Większa część z nich jest po prostu monotonna. Z tej przyczyny, wskazane jest zastanowić się nad przeprowadzką na 'Wzgórze Słowików'. Osiedle na Ursynowie, dostarcza nam coś więcej niż jedynie szykow... zobacz szczegóły wpisu »

Nowe mieszkania w Poznaniu - »Stronę dodano: 15.03.2013

Nowe mieszkania w Poznaniu - TRUST S.A.

Wyjątkowość wyspecjalizowanej, znakomitej klasy propozycji mieszkanie na sprzedaż w Poznaniu prezentowanej przez firmę TRUST S.A. bazuje na wieloletnim obeznaniu na rynku inwestycji mieszkalnych. Fachowe, wielowymiarowe podejście TRUST S.A. Znamienity Deweloper do wykonania różno... zobacz szczegóły wpisu »

Apartamenty w Warszawie - Krz »Stronę dodano: 09.04.2013

Apartamenty w Warszawie - Krzysztof Bień Motor Energy

Apartamenty-kluczowe.pl – tu zaprezentowano mieszkania na godziny a Warszawa ma wiele hoteli, jednak tutaj apartamenty można zarezerwować na krótszy odcinek czasowy niż jedna doba. Serdecznie zapraszamy na witrynę osoby, które lubią zwiedzać Warszawę. Każda osoba, która zjawia si... zobacz szczegóły wpisu »

Nowe mieszkania Poznań - NEO- »Stronę dodano: 21.05.2013

Nowe mieszkania Poznań - NEO- BUD Mariusz Rojewski

W Niemczech, Szwajcarii i Austrii nadzwyczaj cenione są domy pasywne. Wyróżniają się one doskonałymi parametrami izolacyjnymi, co minimalizuje zużywanie energii i sprawia, że ludzie mają przyjemne, ciepłe powietrze. Pomiary potwierdzają, że zapotrzebowanie na energię w takich obi... zobacz szczegóły wpisu »

Nieruchomości - WGN »Stronę dodano: 28.05.2013

Nieruchomości - WGN

Prowadzimy działalność biznesową już od dwudziestu dwóch lat. WGN to obecnie lider na rynku nieruchomości. W naszym zespole działa 500 niezwykle doświadczonych agentów, analityków i prawników. Mamy 80 biur w kraju i za granicą, w których profesjonalnie na co dzień prowadzona jest... zobacz szczegóły wpisu »

Mieszkania na sprzedaż Wrocła »Stronę dodano: 16.06.2013

Mieszkania na sprzedaż Wrocław - Ekodom Deweloper Sp. z o. o.

Spółka Ekodom Deweloper buduje z myślą o wygodzie oraz poczuciu bezpieczeństwa i komforcie przyszłych mieszkańców. Zaprojektowane przez nas mieszkania są zawsze funkcjonale, pomieszczenia mają regularny kształt, co ułatwia ich umeblowanie. Jako jedyni we Wrocławiu budujemy z kera... zobacz szczegóły wpisu »

Mieszkania w Rzeszowie - Skyr »Stronę dodano: 14.08.2014

Mieszkania w Rzeszowie - Skyres - Developres Sp. z o.o.

Skyres to inwestycja budowlana wykonywana przez rodzimą jednostkę Developres. Ostatecznie finalizacja przynieść ma dwa nowoczesne wieżowce biurowe i cztery mieszkalne, które w sporym stopniu eksponowały będą się na tle przyległej architektury. Już na szczeblu opracowywania całej ... zobacz szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: