Catia - KOLTECH Sp z o. o.Zgłoś niedziałający link/spam/błędny wpis!

Catia - KOLTECH Sp z o. o.

Ocena: 3.6/10 (28 głosów)

Promuj tą stronę w okienku reklamowym!

Koltech to dynamiczne przedsiębiorstwo znane w kraju i poza granicami. Jesteśmy integratorem systemów PLM i zapewniamy obsługę w zakresie rozwiązań inżynierskich. Organizujemy audyty, instruktaże, narady. Kooperujemy z wieloma firmami z różnych sektorów gospodarki. Celem firmy jest zadowolenie klienta. Zespół składa się z fachowców, którzy razem budują maszyny na wysokim poziomie. Pomysły artykułów są często unikalne, ale zawsze łatwe w obsłudze.

Szczegóły wpisu:

  • Tytuł:Catia - KOLTECH Sp z o. o.
  • Kliknięć: 23
  • URL: www.koltech.com.pl
  • Wyświetleń: 675
  • ID: 278

Dodatkowe informacje:

  • Miasto: Racibórz
  • Ulica: Malczewskiego 1
  • Województwo: Śląskie
  • tel. stacjonarny: (32)-415-35-09

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Kontrola dostępu - JawaContro »Stronę dodano: 28.04.2012

Kontrola dostępu - JawaControl Sp. z o.o.

Kontrola dostępu rozpoznawana jest nieomal każdemu, korzystającym z wyciągów zimowych lub szatni basenowych. Eksploatator dostaje karnet bądź opaskę na rękę, która po przystawieniu w kierunku czytnika otwiera szansę przekroczenia furtkę na stoku bądź otworzenia szafki w szatni. J... zobacz szczegóły wpisu »

Mała architektura - PTS Rabka »Stronę dodano: 23.01.2013

Mała architektura - PTS Rabka Sp. z o.o.

Paramy się produkowaniem elementów z zakresu tzw. małej architektury. Prowadzimy sprzedaż ławek parkowych a także mebli odpornych na ciężkie warunki klimatyczne. W naszej ofercie odszukacie Państwo liczne wzorce słupków, a także odporne na deszcz tablice informacyjne, czy sprzęt ... zobacz szczegóły wpisu »

Opakowania - CERPLAST Sp. z o »Stronę dodano: 31.05.2013

Opakowania - CERPLAST Sp. z o. o.

Celem działalności przedsiębiorstwa CERPLAST Sp. z o. o. jest dostarczanie klientom jak najwyższej jakości opakowań przemysłowych. W ofercie znajdują się między innymi palety drewniane, kątowniki tekturowe oraz różnego rodzaju kontenety elastyczne. Wielką wagę przywiązujemy do te... zobacz szczegóły wpisu »

Producent płatków śniadaniowy »Stronę dodano: 28.08.2013

Producent płatków śniadaniowych - Grupa BGK

Chipsy, chrupki i prażynki ziemniaczane na dobre zagościły w naszym menu jako szybkie przekąski. Wiadomo, że w większości nie należą one do najzdrowszych. Jednakże Grupa BGK w swojej ofercie posiada chrupki i chipsy kukurydziane o mniejszej zawartości tłuszczu. Ponadto część nasz... zobacz szczegóły wpisu »

Folia stretch - Zakład Produk »Stronę dodano: 20.09.2013

Folia stretch - Zakład Produkcji Folii EFEKT PLUS Sp. z o.o.

Efekt Plus to miejsce, gdzie produkuje się wysokiej jakości artykuły do pakowania. Naszym głównym produktem jest folia stretch czarna. Kooperują z nami prężne zakłady produkcyjne oraz mniejsze podmioty handlowe i usługowe. Nasza fabryka folii w swojej ofercie posiada też inne mat... zobacz szczegóły wpisu »

Opakowania kartonowe - TekoPA »Stronę dodano: 16.08.2014

Opakowania kartonowe - TekoPAK

Firma TekoPAK działająca na rynku od 1996 roku wytwarza kartony, pudełka, displaye, standy jak również inne formy. Jej działalność koncentruje się na produkcji produktów a także ich zaprojektowaniu, na bazie kartonu, papieru i falistej tektury. Wytwórca opakowań tekturowych TekoP... zobacz szczegóły wpisu »

Oczyszczalnie ścieków - Salhe »Stronę dodano: 19.06.2015

Oczyszczalnie ścieków - Salher Polska Sp. z o.o.

Z produkowanych przez nas oczyszczalni ścieków korzystają rozmaite sektory przemysłu i klienci prywatni. Oprócz komunalnych oczyszczalni ścieków oddajemy do użytku, przykładowo niedrogie biologiczno-mechaniczne oczyszczalnie przydomowe, pompownie nieczystości, jak również modułow... zobacz szczegóły wpisu »

Wentylacja mechaniczna - APO »Stronę dodano: 19.10.2015

Wentylacja mechaniczna - APO Piotr Osiak

Czy myślisz o tym, żeby lepiej zorganizować system wentylacji powietrza u siebie w apartamencie? Firma APO w Wielkopolsce proponuje centrale wentylacyjne z funkcją odzyskiwania ciepła. To oferta ponownego wykorzystania energii, co przełoży się na rachunki za ciepło. Zakładając no... zobacz szczegóły wpisu »

P.W. Hepamos Sp. z o.o. »Stronę dodano: 13.10.2016

P.W. Hepamos Sp. z o.o.

Hepamos to producent kontenerów pochodzący z Krakowa. Tworzymy i wynajmujemy kontenery budowlane, składane, techniczne. Zapewniamy dział projektowania obiektów modułowych, sugerujemy ich modernizację, doradztwo techniczne na merytorycznym poziomie. W branży funkcjonujemy od prawi... zobacz szczegóły wpisu »

Wycieraczki systemowe - Krakm »Stronę dodano: 06.02.2018

Wycieraczki systemowe - Krakmat

Unikalny system i wygląd wycieraczek systemowych od firmy Krakmat z Krakowa sprawdza się nie tylko w prywatnych domach, mieszkaniach, apartamentach, ale także w budynkach użytku publicznego: centrach handlowych, szkołach, biurach, szpitalach, halach przemysłowych, muzeach i w wie... zobacz szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: