Hale magazynowe - MONTOBUDZgłoś niedziałający link/spam/błędny wpis!

Hale magazynowe - MONTOBUD

Ocena: 4.2/10 (24 głosów)

Promuj tą stronę w okienku reklamowym!

Różnego rodzaju magazyny są w Polsce bardzo częstym zjawiskiem. Dzieje się to za sprawą tego, że Nasz kraj należy do najmocniej atrakcyjnego kraju, gdzie można magazynować produkty. Firma Montobud trudni się od kilkunastu lat projektowaniem opisywanych budynków przemysłowych przede wszystkim są to hale przemysłowe. W Naszych szeregach są wyłącznie najlepsi specjaliści. Wszystkie dane na temat Naszej działalności znaleźć można na firmowej stronie MONTOBUD, na którą szczerze wszystkich zapraszam. Każdy klient zostanie obsłużony tak jak należy.

Szczegóły wpisu:

  • Tytuł:Hale magazynowe - MONTOBUD
  • Kliknięć: 55
  • URL: www.montobud.pl
  • Wyświetleń: 531
  • ID: 1451

Dodatkowe informacje:

  • Miasto: Oborniki
  • Ulica: Armii Poznań 27
  • Województwo: Wielkopolskie
  • NIP: 781-161-02-56
  • tel. stacjonarny: (61)-296-09-60

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Myjka parowa - CIH »Stronę dodano: 20.12.2011

Myjka parowa - CIH

Firma CIH SYSTEMY CZYSZCZĄCE od początku swej działalności łączy się z obszarem czystości i mechaniki. Jej specjalnością jest wytwarzanie i prowadzenie sprzedaży biodegradowalnych środków czyszczących, rozprowadzanie przyborów czyszczących, myjni samochodowych, szczotkowych, bezd... zobacz szczegóły wpisu »

Eko torby - EKO UE - Ekologic »Stronę dodano: 05.01.2012

Eko torby - EKO UE - Ekologiczna Unia Europejska

Ekologiczna Unia Europejska gwarantuje tanie torby papierowe z logo i torby bawełniane z nadrukiem. Są to ładne opakowania, które sprawują również rolę reklamową. Producent toreb reklamowych zadbał o to, by były one bezpieczne dla środowiska. Ekologiczne torby papierowe posiadają... zobacz szczegóły wpisu »

Hale z płyt warstwowych - Pro »Stronę dodano: 26.04.2012

Hale z płyt warstwowych - Promet-Bin Borucki

Promet Bin Borucki – wszechstronna budowa obiektów stalowych o różnych funkcjach i gabarytach. Prosperujemy na rynku od 1991 roku. Nasza doświadczona kadra ekspertów, dysponując zaawansowanym technologicznie wyposażeniem oraz sporym doświadczeniem, podejmuje się wykonania najtrud... zobacz szczegóły wpisu »

Wynajem namiotów - RAJT BIS S »Stronę dodano: 11.05.2012

Wynajem namiotów - RAJT BIS Sp. z o.o.

Kładziemy szczególnie na najwyższą jakość produktów z jakich fabrykujemy hale namiotowe, tak ażeby ręczyły za bezpieczeństwo, wytrzymałość i rzetelność. Nasze hale namiotowe są wyjątkowo wielofunkcyjne, w związku z tym dają dużo opcji ich wykorzystania. Największą preferencją nas... zobacz szczegóły wpisu »

Wózki widłowe Linde - Mag-Ser »Stronę dodano: 03.07.2012

Wózki widłowe Linde - Mag-Serwis

Wysoka klasa powinna wyróżniać wózki widłowe, tworzące urządzenia konieczne w każdej hali magazynowej. Przedsiębiorstwa z okolic Kalisza, jak również całej Polski, które szukają fachowych wózków widłowych, za pośrednictwem Mag–Serwis mają sposobność zostać posiadaczami takowych. ... zobacz szczegóły wpisu »

Wentylatory przemysłowe - PHU »Stronę dodano: 04.09.2014

Wentylatory przemysłowe - PHU JiMwent Jerzy Żak

Domenę naszego przedsiębiorstwa stanowi dystrybucja wysokiej jakości urządzeń wentylacyjnych - w tym towarów tego typu, jak wentylatory kanałowe. Ponadto gwarantujemy szeroki zakres przeciwwybuchowych wentylatorów, jak również spory wybór wentylatorów typu przemysłowego i znacząc... zobacz szczegóły wpisu »

Obróbka skrawaniem - ŚCISKPOL »Stronę dodano: 17.10.2014

Obróbka skrawaniem - ŚCISKPOL Stanisław Jenek, Tomasz Jenek

Jeżeli Twój zawód to stolarz, polecamy Ci zakład ŚCISKPOL, gdzie zakupisz ściski stolarskie, rolki stalowe – słowem wszystkie konieczne Ci w warsztacie narzędzia. U nas można zakupisz imadło do wiertarki, ramki do piłek, stoły do montażu itp. Do zaawansowanych czynności produkuje... zobacz szczegóły wpisu »

Gatunek stali 1.4550, AISI 34 »Stronę dodano: 24.08.2016

Gatunek stali 1.4550, AISI 347 - Virgamet

Produkcja stali nierdzewnej i kwasoodpornej w krajach Europy wciąż wzrasta zaspokajając potrzeby przemysłu maszynowego i konstrukcyjnego. Nowe technologie nadal wymagają zastosowania lepszych materiałów hutniczych o konkretnych własnosciach mechanicznych, fizycznych jak również w... zobacz szczegóły wpisu »

Garaże blaszane - Igopol »Stronę dodano: 24.10.2017

Garaże blaszane - Igopol

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy, która od 2013 roku zajmuje się dostarczaniem garaży i innych produktów ze stali. Mamy świetną ekipę specjalistów, która potrafi wykonać nawet bardzo skomplikowane zadania. Można u nas nabyć garaże, kojce, hale czy też... zobacz szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: