Myjka parowa - CIHZgłoś niedziałający link/spam/błędny wpis!

Myjka parowa - CIH

Ocena: 4.3/10 (27 głosów)

Promuj tą stronę w okienku reklamowym!

Firma CIH SYSTEMY CZYSZCZĄCE od początku swej działalności łączy się z obszarem czystości i mechaniki. Jej specjalnością jest wytwarzanie i prowadzenie sprzedaży biodegradowalnych środków czyszczących, rozprowadzanie przyborów czyszczących, myjni samochodowych, szczotkowych, bezdotykowych i objazdowych, stacji diagnostycznych oraz pozostałych artykułów, które umożliwiają sprostanie wymogom branży i zaspokoją oczekiwania docelowego klienta. W ofercie CIH posiada nowatorskie urządzenianp.: wytwornica pary (także elektryczna), myjki wysokociśnieniowe, zamiatarki spalinowe, szorowarka jednotarczowa. CIH zaopatruje klientów indywidualnych oraz firmy z różnych gałęzi przemysłu.

Szczegóły wpisu:

  • Tytuł:Myjka parowa - CIH
  • Kliknięć: 14
  • URL: www.cih.com.pl
  • Wyświetleń: 599
  • ID: 640

Dodatkowe informacje:

  • Miasto: Poznań
  • Ulica: Grunwaldzka 399
  • Województwo: Wielkopolskie
  • tel. stacjonarny: (61)-867-89-90
  • tel. komórkowy: 602-228-090

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Wózki widłowe - F. U. H. ANSA »Stronę dodano: 31.12.2011

Wózki widłowe - F. U. H. ANSAL

Ansal to firma, która specjalizuje się w sprzedaży i wynajmie używanych wózków widłowych oraz magazynowych, a także prowadzi ich naprawę w okresie umowy, ale również na zlecenie Klienta. W naszej ofercie są wózki światowych producentów: Still, Toyota, Komatsu, Linde. Na żądanie n... zobacz szczegóły wpisu »

Wózki widłowe - Lemarpol Sp. »Stronę dodano: 01.01.2012

Wózki widłowe - Lemarpol Sp. z o. o.

Współcześni odbiorcy wózków widłowych zwracają szczególną uwagę na kilka aspektów. Ważne jest dla nich przede wszystkim sprawa ochrony środowiska, zainteresowanie nowymi technologiami energii, istotną sprawą jest również bezpieczeństwo, i oczywiście koszty operacyjne, które w wyn... zobacz szczegóły wpisu »

Strugarki - MM Maszyny do Dre »Stronę dodano: 28.01.2012

Strugarki - MM Maszyny do Drewna sp. z o.o.

Jednostka MM Maszyny do Drewna sp. z o.o. zaistniała na bazie uzyskanej wprawy w sektorze maszyn i technologii drewna. Założyciele pracowali razem przez wiele lat w Danii i w Polsce. Oferują teraz jako firma różne urządzenia do obróbki drzewa. W katalogu wyrobów figurują strugark... zobacz szczegóły wpisu »

Drukowanie i naklejanie etyki »Stronę dodano: 20.04.2012

Drukowanie i naklejanie etykiet - Unilogo

W razie, jeśli prywatna firma poszukuje rozwiązań służących drukowaniu bądź przyklejaniu etykiet na twoje artykuły powinieneś wykorzystać dobrodziejstwa z propozycji marki Unilogo, jaka jest ekspertem w swojej branży. Firma Unilogo trudzi się głównie wyrobem maszyn do naklejania ... zobacz szczegóły wpisu »

Wózki widłowe Linde - Mag-Ser »Stronę dodano: 03.07.2012

Wózki widłowe Linde - Mag-Serwis

Wysoka klasa powinna wyróżniać wózki widłowe, tworzące urządzenia konieczne w każdej hali magazynowej. Przedsiębiorstwa z okolic Kalisza, jak również całej Polski, które szukają fachowych wózków widłowych, za pośrednictwem Mag–Serwis mają sposobność zostać posiadaczami takowych. ... zobacz szczegóły wpisu »

Wózki widłowe - Auto-Handel M »Stronę dodano: 06.12.2013

Wózki widłowe - Auto-Handel Małgorzata Roszak

W kręgu Twoich zainteresowań są najtańsze widlaki? Może propozycja firmy Auto-Handel spełni twoje wymagania? Od 1995 r. zbywamy wózki widłowe elektryczne i innego rodzaju oraz wózki widłowe używane. Oferowane przez nasze przedsiębiorstwo maszyny są w korzystnych cenach, a przy ok... zobacz szczegóły wpisu »

Wózki widłowe - WP-Serwis »Stronę dodano: 23.06.2014

Wózki widłowe - WP-Serwis

Jesteś zainteresowany przeglądami wózków z widłami na Dolnym Śląsku? Być może chcesz wkrótce wypożyczyć wózki z widłami we Wrocławiu? Więc powinieneś sprawdzić, co może zaoferować nasze przedsiębiorstwo. Na rynku działamy już od ponad 20 lat. Wprowadź w wyszukiwarkę słowa „części... zobacz szczegóły wpisu »

Przenośniki ślimakowe i taśmo »Stronę dodano: 03.09.2014

Przenośniki ślimakowe i taśmowe - Zdzisław Przybylak

Nasza firma produkuje maszyny rolnicze, między innymi przenośniki ślimakowe i przenośniki taśmowe służące do transportu różnego rodzaju materiałów. Na rynku z siedzibą w Bukowcu w Nowym Tomyślu istniejemy od 1922 roku. Tak długie doświadczenie zapewnia najwyższą jakość usług i pr... zobacz szczegóły wpisu »

Przekładnia do karuzeli - Kar »Stronę dodano: 24.02.2015

Przekładnia do karuzeli - Karuzela.ppp.pl

W ciągu ostatnich lat wprowadza się elementy sterowania numerycznego do linii automatycznych w celu zwiększenia wykorzystania niektórych stanowisk i umożliwienie obniżenia granicy serii, od której linie przepływowe stają się opłacalne. Rachunek ekonomiczny nie może polegać jednak... zobacz szczegóły wpisu »

Ciągniki - MTZ Belarus »Stronę dodano: 03.06.2016

Ciągniki - MTZ Belarus

Nasza firma jest doświadczonym dystrybutorem, który zajmuje się sprzedażą ciągników rolniczych. Posiadamy w tym zakresie świetną ofertę firmy MTZ Belarus. Oferta tej marki rozwijana jest już od 70 lat, dlatego doświadczenie w produkcji ciągników na pewno przemawia za tą firmą. Be... zobacz szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: