Myjka parowa - CIHZgłoś niedziałający link/spam/błędny wpis!

Myjka parowa - CIH

Ocena: 4.5/10 (20 głosów)

Promuj tą stronę w okienku reklamowym!

Firma CIH SYSTEMY CZYSZCZĄCE od początku swej działalności łączy się z obszarem czystości i mechaniki. Jej specjalnością jest wytwarzanie i prowadzenie sprzedaży biodegradowalnych środków czyszczących, rozprowadzanie przyborów czyszczących, myjni samochodowych, szczotkowych, bezdotykowych i objazdowych, stacji diagnostycznych oraz pozostałych artykułów, które umożliwiają sprostanie wymogom branży i zaspokoją oczekiwania docelowego klienta. W ofercie CIH posiada nowatorskie urządzenianp.: wytwornica pary (także elektryczna), myjki wysokociśnieniowe, zamiatarki spalinowe, szorowarka jednotarczowa. CIH zaopatruje klientów indywidualnych oraz firmy z różnych gałęzi przemysłu.

Szczegóły wpisu:

  • Tytuł:Myjka parowa - CIH
  • Kliknięć: 14
  • URL: www.cih.com.pl
  • Wyświetleń: 554
  • ID: 640

Dodatkowe informacje:

  • Miasto: Poznań
  • Ulica: Grunwaldzka 399
  • Województwo: Wielkopolskie
  • tel. stacjonarny: (61)-867-89-90
  • tel. komórkowy: 602-228-090

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Suwnice - Windex Holding Sp. »Stronę dodano: 31.12.2011

Suwnice - Windex Holding Sp. z o. o.

Spółka Windex Holding jest specjalistą w sprzedaży maszyn dźwignicowych, produkowaniu i sprzedaży podzespołów do suwnic, dźwigów, podnośników i wózków WNA i WAN. Firma może zaoferować maszyny nowiutkie i regenerowane. Przedsiębiorstwo jest przedstawicielem i importerem części do ... zobacz szczegóły wpisu »

Strugarki - MM Maszyny do Dre »Stronę dodano: 28.01.2012

Strugarki - MM Maszyny do Drewna sp. z o.o.

Jednostka MM Maszyny do Drewna sp. z o.o. zaistniała na bazie uzyskanej wprawy w sektorze maszyn i technologii drewna. Założyciele pracowali razem przez wiele lat w Danii i w Polsce. Oferują teraz jako firma różne urządzenia do obróbki drzewa. W katalogu wyrobów figurują strugark... zobacz szczegóły wpisu »

Projektowanie urządzeń - Aero »Stronę dodano: 10.04.2012

Projektowanie urządzeń - Aero Projects

Jesteśmy firmą posiadającą w swojej ofercie fachowe rozwiązania z zakresu obróbki skrawaniem i automatyki przemysłowej w Poznaniu. Proponujemy kompleksową realizację zleceń z branży mechanicznej. Przywiązujemy ogromną wagę do tego, aby tworzyć zgodnie z europejskimi dyrektywami e... zobacz szczegóły wpisu »

Drukowanie i naklejanie etyki »Stronę dodano: 20.04.2012

Drukowanie i naklejanie etykiet - Unilogo

W razie, jeśli prywatna firma poszukuje rozwiązań służących drukowaniu bądź przyklejaniu etykiet na twoje artykuły powinieneś wykorzystać dobrodziejstwa z propozycji marki Unilogo, jaka jest ekspertem w swojej branży. Firma Unilogo trudzi się głównie wyrobem maszyn do naklejania ... zobacz szczegóły wpisu »

Wózki widłowe Linde - Mag-Ser »Stronę dodano: 03.07.2012

Wózki widłowe Linde - Mag-Serwis

Wysoka klasa powinna wyróżniać wózki widłowe, tworzące urządzenia konieczne w każdej hali magazynowej. Przedsiębiorstwa z okolic Kalisza, jak również całej Polski, które szukają fachowych wózków widłowych, za pośrednictwem Mag–Serwis mają sposobność zostać posiadaczami takowych. ... zobacz szczegóły wpisu »

Wycinarki laserowe - Prima Po »Stronę dodano: 30.10.2013

Wycinarki laserowe - Prima Power

Nasze przedsiębiorstwo Prima Power jest wiodącym producentem narzędzi do obróbki blachy na świecie. Nasza rozległa oferta obejmuje między innymi obróbkę laserową. Posiadamy zakłady produkcyjne we Włoszech. Naszymi liniami produktowymi takimi jak TheCOMBI pokrywamy wszystkie fazy ... zobacz szczegóły wpisu »

Wózki widłowe - Auto-Handel M »Stronę dodano: 06.12.2013

Wózki widłowe - Auto-Handel Małgorzata Roszak

W kręgu Twoich zainteresowań są najtańsze widlaki? Może propozycja firmy Auto-Handel spełni twoje wymagania? Od 1995 r. zbywamy wózki widłowe elektryczne i innego rodzaju oraz wózki widłowe używane. Oferowane przez nasze przedsiębiorstwo maszyny są w korzystnych cenach, a przy ok... zobacz szczegóły wpisu »

Wózki widłowe - WP-Serwis »Stronę dodano: 23.06.2014

Wózki widłowe - WP-Serwis

Jesteś zainteresowany przeglądami wózków z widłami na Dolnym Śląsku? Być może chcesz wkrótce wypożyczyć wózki z widłami we Wrocławiu? Więc powinieneś sprawdzić, co może zaoferować nasze przedsiębiorstwo. Na rynku działamy już od ponad 20 lat. Wprowadź w wyszukiwarkę słowa „części... zobacz szczegóły wpisu »

Ścinacz zielonek - KM Projekt »Stronę dodano: 07.09.2014

Ścinacz zielonek - KM Projekt

Firma KM Projekt istnieje na rynku od 9 lat. Zajmuje się produkcją maszyn rolniczych ułatwiających hodowlę bydła. Głównym urządzeniem, które wybiło firmę przed konkurencję jest ścinacz zielonek. Na wielu targach poświęconym maszynom rolniczym to właśnie firma KM Projekt cieszyła ... zobacz szczegóły wpisu »

Części do maszyn budowlanych »Stronę dodano: 23.01.2015

Części do maszyn budowlanych - F.H.U. OMEX Marek Kołodziejczyk

Interesanci, którzy oczekują efektywnych machin dla rolników, aby urosły efekty zasiewów, potrzebują części New Holland, które dostaną w spółce F.H.U. OMEX Marek Kołodziejczyk. Zainteresowani, jakim tymczasem są potrzebne podzespoły zamienne do urządzeń dla budowniczych potrzebuj... zobacz szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: