Myjka parowa - CIHZgłoś niedziałający link/spam/błędny wpis!

Myjka parowa - CIH

Ocena: 4.7/10 (19 głosów)

Promuj tą stronę w okienku reklamowym!

Firma CIH SYSTEMY CZYSZCZĄCE od początku swej działalności łączy się z obszarem czystości i mechaniki. Jej specjalnością jest wytwarzanie i prowadzenie sprzedaży biodegradowalnych środków czyszczących, rozprowadzanie przyborów czyszczących, myjni samochodowych, szczotkowych, bezdotykowych i objazdowych, stacji diagnostycznych oraz pozostałych artykułów, które umożliwiają sprostanie wymogom branży i zaspokoją oczekiwania docelowego klienta. W ofercie CIH posiada nowatorskie urządzenianp.: wytwornica pary (także elektryczna), myjki wysokociśnieniowe, zamiatarki spalinowe, szorowarka jednotarczowa. CIH zaopatruje klientów indywidualnych oraz firmy z różnych gałęzi przemysłu.

Szczegóły wpisu:

  • Tytuł:Myjka parowa - CIH
  • Kliknięć: 12
  • URL: www.cih.com.pl
  • Wyświetleń: 536
  • ID: 640

Dodatkowe informacje:

  • Miasto: Poznań
  • Ulica: Grunwaldzka 399
  • Województwo: Wielkopolskie
  • tel. stacjonarny: (61)-867-89-90
  • tel. komórkowy: 602-228-090

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Wózki widłowe - F. U. H. ANSA »Stronę dodano: 31.12.2011

Wózki widłowe - F. U. H. ANSAL

Ansal to firma, która specjalizuje się w sprzedaży i wynajmie używanych wózków widłowych oraz magazynowych, a także prowadzi ich naprawę w okresie umowy, ale również na zlecenie Klienta. W naszej ofercie są wózki światowych producentów: Still, Toyota, Komatsu, Linde. Na żądanie n... zobacz szczegóły wpisu »

Strugarki - MM Maszyny do Dre »Stronę dodano: 28.01.2012

Strugarki - MM Maszyny do Drewna sp. z o.o.

Jednostka MM Maszyny do Drewna sp. z o.o. zaistniała na bazie uzyskanej wprawy w sektorze maszyn i technologii drewna. Założyciele pracowali razem przez wiele lat w Danii i w Polsce. Oferują teraz jako firma różne urządzenia do obróbki drzewa. W katalogu wyrobów figurują strugark... zobacz szczegóły wpisu »

Projektowanie urządzeń - Aero »Stronę dodano: 10.04.2012

Projektowanie urządzeń - Aero Projects

Jesteśmy firmą posiadającą w swojej ofercie fachowe rozwiązania z zakresu obróbki skrawaniem i automatyki przemysłowej w Poznaniu. Proponujemy kompleksową realizację zleceń z branży mechanicznej. Przywiązujemy ogromną wagę do tego, aby tworzyć zgodnie z europejskimi dyrektywami e... zobacz szczegóły wpisu »

Drukowanie i naklejanie etyki »Stronę dodano: 20.04.2012

Drukowanie i naklejanie etykiet - Unilogo

W razie, jeśli prywatna firma poszukuje rozwiązań służących drukowaniu bądź przyklejaniu etykiet na twoje artykuły powinieneś wykorzystać dobrodziejstwa z propozycji marki Unilogo, jaka jest ekspertem w swojej branży. Firma Unilogo trudzi się głównie wyrobem maszyn do naklejania ... zobacz szczegóły wpisu »

Przenośniki - PROMAG S.A. »Stronę dodano: 12.07.2013

Przenośniki - PROMAG S.A.

Magazyn to niezbędne miejsce w prawie że każdym zakładzie wytwórczym. Są w nim składowane różne wyroby. Powinny być one magazynowane w należyty sposób. Bezsprzecznie składnica wymaga sporo stosownych decyzji. Najróżniejsze podnośniki łańcuchowe są poza tym wymagane w pracy magazy... zobacz szczegóły wpisu »

Wózki widłowe - WP-Serwis »Stronę dodano: 23.06.2014

Wózki widłowe - WP-Serwis

Jesteś zainteresowany przeglądami wózków z widłami na Dolnym Śląsku? Być może chcesz wkrótce wypożyczyć wózki z widłami we Wrocławiu? Więc powinieneś sprawdzić, co może zaoferować nasze przedsiębiorstwo. Na rynku działamy już od ponad 20 lat. Wprowadź w wyszukiwarkę słowa „części... zobacz szczegóły wpisu »

Ścinacz zielonek - KM Projekt »Stronę dodano: 07.09.2014

Ścinacz zielonek - KM Projekt

Firma KM Projekt istnieje na rynku od 9 lat. Zajmuje się produkcją maszyn rolniczych ułatwiających hodowlę bydła. Głównym urządzeniem, które wybiło firmę przed konkurencję jest ścinacz zielonek. Na wielu targach poświęconym maszynom rolniczym to właśnie firma KM Projekt cieszyła ... zobacz szczegóły wpisu »

Wózki widłowe - Mag-Serwis Wi »Stronę dodano: 09.09.2014

Wózki widłowe - Mag-Serwis Wiewiórkowska-Sarnau

Sprawne technicznie, a zarazem całkiem tanie wózki widłowe spalinowe, niezbędne posiadaczom maszyn łańcuchy do wózków widłowych, wyszkolona, dokonująca napraw w siedzibie klienta ekipa, oferująca prace serwisowe dla właścicieli wózków marki Linde – to propozycja spółki, która już... zobacz szczegóły wpisu »

Części do maszyn budowlanych »Stronę dodano: 23.01.2015

Części do maszyn budowlanych - F.H.U. OMEX Marek Kołodziejczyk

Interesanci, którzy oczekują efektywnych machin dla rolników, aby urosły efekty zasiewów, potrzebują części New Holland, które dostaną w spółce F.H.U. OMEX Marek Kołodziejczyk. Zainteresowani, jakim tymczasem są potrzebne podzespoły zamienne do urządzeń dla budowniczych potrzebuj... zobacz szczegóły wpisu »

Przekładnia do karuzeli - Kar »Stronę dodano: 24.02.2015

Przekładnia do karuzeli - Karuzela.ppp.pl

W ciągu ostatnich lat wprowadza się elementy sterowania numerycznego do linii automatycznych w celu zwiększenia wykorzystania niektórych stanowisk i umożliwienie obniżenia granicy serii, od której linie przepływowe stają się opłacalne. Rachunek ekonomiczny nie może polegać jednak... zobacz szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: