Myjka parowa - CIHZgłoś niedziałający link/spam/błędny wpis!

Myjka parowa - CIH

Ocena: 4.4/10 (23 głosów)

Promuj tą stronę w okienku reklamowym!

Firma CIH SYSTEMY CZYSZCZĄCE od początku swej działalności łączy się z obszarem czystości i mechaniki. Jej specjalnością jest wytwarzanie i prowadzenie sprzedaży biodegradowalnych środków czyszczących, rozprowadzanie przyborów czyszczących, myjni samochodowych, szczotkowych, bezdotykowych i objazdowych, stacji diagnostycznych oraz pozostałych artykułów, które umożliwiają sprostanie wymogom branży i zaspokoją oczekiwania docelowego klienta. W ofercie CIH posiada nowatorskie urządzenianp.: wytwornica pary (także elektryczna), myjki wysokociśnieniowe, zamiatarki spalinowe, szorowarka jednotarczowa. CIH zaopatruje klientów indywidualnych oraz firmy z różnych gałęzi przemysłu.

Szczegóły wpisu:

  • Tytuł:Myjka parowa - CIH
  • Kliknięć: 14
  • URL: www.cih.com.pl
  • Wyświetleń: 571
  • ID: 640

Dodatkowe informacje:

  • Miasto: Poznań
  • Ulica: Grunwaldzka 399
  • Województwo: Wielkopolskie
  • tel. stacjonarny: (61)-867-89-90
  • tel. komórkowy: 602-228-090

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Suwnice - Windex Holding Sp. »Stronę dodano: 31.12.2011

Suwnice - Windex Holding Sp. z o. o.

Spółka Windex Holding jest specjalistą w sprzedaży maszyn dźwignicowych, produkowaniu i sprzedaży podzespołów do suwnic, dźwigów, podnośników i wózków WNA i WAN. Firma może zaoferować maszyny nowiutkie i regenerowane. Przedsiębiorstwo jest przedstawicielem i importerem części do ... zobacz szczegóły wpisu »

Wózki widłowe - F. U. H. ANSA »Stronę dodano: 31.12.2011

Wózki widłowe - F. U. H. ANSAL

Ansal to firma, która specjalizuje się w sprzedaży i wynajmie używanych wózków widłowych oraz magazynowych, a także prowadzi ich naprawę w okresie umowy, ale również na zlecenie Klienta. W naszej ofercie są wózki światowych producentów: Still, Toyota, Komatsu, Linde. Na żądanie n... zobacz szczegóły wpisu »

Systemy parkingowe »Stronę dodano: 25.11.2011

Systemy parkingowe

Przedsiębiorstwo Dejw jest producentem systemów i urządzeń parkingowych. W ofercie firm ymożna znaleźć: kioski parkingowe, szlabany, parkomaty, systemy identyfikacji tablic rejestracyjnych oraz sporo innych fachowych akcesoriów wykorzystywanych w dziedzinie parkowania. Z usług fi... zobacz szczegóły wpisu »

Strugarki - MM Maszyny do Dre »Stronę dodano: 28.01.2012

Strugarki - MM Maszyny do Drewna sp. z o.o.

Jednostka MM Maszyny do Drewna sp. z o.o. zaistniała na bazie uzyskanej wprawy w sektorze maszyn i technologii drewna. Założyciele pracowali razem przez wiele lat w Danii i w Polsce. Oferują teraz jako firma różne urządzenia do obróbki drzewa. W katalogu wyrobów figurują strugark... zobacz szczegóły wpisu »

Wózki widłowe - Widlaki »Stronę dodano: 02.04.2013

Wózki widłowe - Widlaki

Nieustająco od piętnastu lat zajmujemy się sprzedawaniem urządzeń transportu magazynowego. Nasz asortyment to wózki widłowe używane i fabrycznie nowe znakomitych marek – do nabycia m.in. wózek widłowy Toyota, Linde, Mitsubishi. Adekwatnie do wymagań, można zakupić wózek boczny, c... zobacz szczegóły wpisu »

Wycinarki laserowe - Prima Po »Stronę dodano: 30.10.2013

Wycinarki laserowe - Prima Power

Nasze przedsiębiorstwo Prima Power jest wiodącym producentem narzędzi do obróbki blachy na świecie. Nasza rozległa oferta obejmuje między innymi obróbkę laserową. Posiadamy zakłady produkcyjne we Włoszech. Naszymi liniami produktowymi takimi jak TheCOMBI pokrywamy wszystkie fazy ... zobacz szczegóły wpisu »

Ścinacz zielonek - KM Projekt »Stronę dodano: 07.09.2014

Ścinacz zielonek - KM Projekt

Firma KM Projekt istnieje na rynku od 9 lat. Zajmuje się produkcją maszyn rolniczych ułatwiających hodowlę bydła. Głównym urządzeniem, które wybiło firmę przed konkurencję jest ścinacz zielonek. Na wielu targach poświęconym maszynom rolniczym to właśnie firma KM Projekt cieszyła ... zobacz szczegóły wpisu »

Wózki widłowe - Mag-Serwis Wi »Stronę dodano: 09.09.2014

Wózki widłowe - Mag-Serwis Wiewiórkowska-Sarnau

Sprawne technicznie, a zarazem całkiem tanie wózki widłowe spalinowe, niezbędne posiadaczom maszyn łańcuchy do wózków widłowych, wyszkolona, dokonująca napraw w siedzibie klienta ekipa, oferująca prace serwisowe dla właścicieli wózków marki Linde – to propozycja spółki, która już... zobacz szczegóły wpisu »

Maszyny do krojowni - SAMEX C »Stronę dodano: 29.10.2016

Maszyny do krojowni - SAMEX CWK S.C. W. Staniszewski, M. Staniszewski

Nasza firma dostarcza najwyższej jakości maszyny i inne elementy wyposażenia krojowni. W ofercie znajdziecie Państwo pełną gamę rozwiązań, które z powodzeniem znajdą zastosowanie w Waszych firmach. Przed zakupem, proponujemy przetestowanie sprzętu w Państwa firmie. Jesteśmy przek... zobacz szczegóły wpisu »

Narzędzia skrawające - Abplan »Stronę dodano: 17.01.2018

Narzędzia skrawające - Abplanalp Sp. z o. o.

Abplanalp Sp z o. o. to firma z wieloletnim doświadczeniem, zajmująca się obróbką metali. Misją przedsiębiorstwa jest zapewnienie wysokich standardów obsługi, a także dostarczanie konkurencyjnych rozwiązań technologicznych. Firma dba o swoich klientów poprzez lojalność wobec nich... zobacz szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: