Myjka parowa - CIHZgłoś niedziałający link/spam/błędny wpis!

Myjka parowa - CIH

Ocena: 4.3/10 (21 głosów)

Promuj tą stronę w okienku reklamowym!

Firma CIH SYSTEMY CZYSZCZĄCE od początku swej działalności łączy się z obszarem czystości i mechaniki. Jej specjalnością jest wytwarzanie i prowadzenie sprzedaży biodegradowalnych środków czyszczących, rozprowadzanie przyborów czyszczących, myjni samochodowych, szczotkowych, bezdotykowych i objazdowych, stacji diagnostycznych oraz pozostałych artykułów, które umożliwiają sprostanie wymogom branży i zaspokoją oczekiwania docelowego klienta. W ofercie CIH posiada nowatorskie urządzenianp.: wytwornica pary (także elektryczna), myjki wysokociśnieniowe, zamiatarki spalinowe, szorowarka jednotarczowa. CIH zaopatruje klientów indywidualnych oraz firmy z różnych gałęzi przemysłu.

Szczegóły wpisu:

  • Tytuł:Myjka parowa - CIH
  • Kliknięć: 14
  • URL: www.cih.com.pl
  • Wyświetleń: 558
  • ID: 640

Dodatkowe informacje:

  • Miasto: Poznań
  • Ulica: Grunwaldzka 399
  • Województwo: Wielkopolskie
  • tel. stacjonarny: (61)-867-89-90
  • tel. komórkowy: 602-228-090

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Suwnice, żurawie - P.P.P. i U »Stronę dodano: 25.01.2012

Suwnice, żurawie - P.P.P. i U.H. Prohamat Sp. z o.o.

Wszelka działalność produkcyjna wymaga właściwie stalowych maszyn, skutkiem tego przedstawiamy nasze przenośniki, które perfekcyjnie zweryfikują się wszędzie tam gdzie wymagany jest transport produktów na nieznaczne dystanse. Robimy jeszcze żurawie, a specjalizujemy się w tych ma... zobacz szczegóły wpisu »

Strugarki - MM Maszyny do Dre »Stronę dodano: 28.01.2012

Strugarki - MM Maszyny do Drewna sp. z o.o.

Jednostka MM Maszyny do Drewna sp. z o.o. zaistniała na bazie uzyskanej wprawy w sektorze maszyn i technologii drewna. Założyciele pracowali razem przez wiele lat w Danii i w Polsce. Oferują teraz jako firma różne urządzenia do obróbki drzewa. W katalogu wyrobów figurują strugark... zobacz szczegóły wpisu »

Drukowanie i naklejanie etyki »Stronę dodano: 20.04.2012

Drukowanie i naklejanie etykiet - Unilogo

W razie, jeśli prywatna firma poszukuje rozwiązań służących drukowaniu bądź przyklejaniu etykiet na twoje artykuły powinieneś wykorzystać dobrodziejstwa z propozycji marki Unilogo, jaka jest ekspertem w swojej branży. Firma Unilogo trudzi się głównie wyrobem maszyn do naklejania ... zobacz szczegóły wpisu »

Wózki widłowe Linde - Mag-Ser »Stronę dodano: 03.07.2012

Wózki widłowe Linde - Mag-Serwis

Wysoka klasa powinna wyróżniać wózki widłowe, tworzące urządzenia konieczne w każdej hali magazynowej. Przedsiębiorstwa z okolic Kalisza, jak również całej Polski, które szukają fachowych wózków widłowych, za pośrednictwem Mag–Serwis mają sposobność zostać posiadaczami takowych. ... zobacz szczegóły wpisu »

Wycinarki laserowe - Prima Po »Stronę dodano: 30.10.2013

Wycinarki laserowe - Prima Power

Nasze przedsiębiorstwo Prima Power jest wiodącym producentem narzędzi do obróbki blachy na świecie. Nasza rozległa oferta obejmuje między innymi obróbkę laserową. Posiadamy zakłady produkcyjne we Włoszech. Naszymi liniami produktowymi takimi jak TheCOMBI pokrywamy wszystkie fazy ... zobacz szczegóły wpisu »

Sprężarki śrubowe - Fiac Pols »Stronę dodano: 13.11.2013

Sprężarki śrubowe - Fiac Polska

Potrzebne są Ci sprężarki śrubowe lub kompresory śrubowe? Firma Fiac od lat specjalizuje się produkcją oraz dystrybucją tego rodzaju sprzętu. Możesz nam zaufać. Długoletnia obecność na rynku, setki wygranych przetargów, współpraca z międzynarodowymi koncernami branży budowlanej m... zobacz szczegóły wpisu »

Wózki widłowe - Auto-Handel M »Stronę dodano: 06.12.2013

Wózki widłowe - Auto-Handel Małgorzata Roszak

W kręgu Twoich zainteresowań są najtańsze widlaki? Może propozycja firmy Auto-Handel spełni twoje wymagania? Od 1995 r. zbywamy wózki widłowe elektryczne i innego rodzaju oraz wózki widłowe używane. Oferowane przez nasze przedsiębiorstwo maszyny są w korzystnych cenach, a przy ok... zobacz szczegóły wpisu »

Wózki widłowe - WP-Serwis »Stronę dodano: 23.06.2014

Wózki widłowe - WP-Serwis

Jesteś zainteresowany przeglądami wózków z widłami na Dolnym Śląsku? Być może chcesz wkrótce wypożyczyć wózki z widłami we Wrocławiu? Więc powinieneś sprawdzić, co może zaoferować nasze przedsiębiorstwo. Na rynku działamy już od ponad 20 lat. Wprowadź w wyszukiwarkę słowa „części... zobacz szczegóły wpisu »

Ścinacz zielonek - KM Projekt »Stronę dodano: 07.09.2014

Ścinacz zielonek - KM Projekt

Firma KM Projekt istnieje na rynku od 9 lat. Zajmuje się produkcją maszyn rolniczych ułatwiających hodowlę bydła. Głównym urządzeniem, które wybiło firmę przed konkurencję jest ścinacz zielonek. Na wielu targach poświęconym maszynom rolniczym to właśnie firma KM Projekt cieszyła ... zobacz szczegóły wpisu »

Wózki widłowe - Mag-Serwis Wi »Stronę dodano: 09.09.2014

Wózki widłowe - Mag-Serwis Wiewiórkowska-Sarnau

Sprawne technicznie, a zarazem całkiem tanie wózki widłowe spalinowe, niezbędne posiadaczom maszyn łańcuchy do wózków widłowych, wyszkolona, dokonująca napraw w siedzibie klienta ekipa, oferująca prace serwisowe dla właścicieli wózków marki Linde – to propozycja spółki, która już... zobacz szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: