Tworzywa sztuczne - GRAFTEXZgłoś niedziałający link/spam/błędny wpis!

Tworzywa sztuczne - GRAFTEX

Ocena: 3.2/10 (5 głosów)

Promuj tą stronę w okienku reklamowym!

W ofercie firmy można znaleźć wysokiej jakości szczeliwa czy tkaniny termoizolacyjne. Firma działa w branży od wielu lat i rzesze zadowolonych klientów mogą świadczyć o wysokim profesjonalizmie tej firmy. Aby termoizolacje były trwałe, musza być wykonane z dużą dokładnością - tylko wtedy będą termoizolacja będzie służyć przez wiele lat. Również wybór odpowiednich tkanin termoizolacyjnych, czy szczeliw, jest bardzo istotne, ponieważ wszystkie te elementy odpowiadają za wymaganą izolację termiczną. GRAFTEX.

Szczegóły wpisu:

 • Tytuł:Tworzywa sztuczne - GRAFTEX
 • Kliknięć: 2
 • URL: www.graftex.eu
 • Wyświetleń: 105
 • ID: 5490

Dodatkowe informacje:

 • Miasto: Bydgoszcz
 • Ulica: Babia Wieś 14
 • Województwo: Kujawsko-pomorskie
 • REGON: 340932281
 • NIP: 556-155-82-68
 • tel. stacjonarny: (52)-524-38-00

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Catia - KOLTECH Sp z o. o. »Stronę dodano: 31.12.2011

Catia - KOLTECH Sp z o. o.

Koltech to dynamiczne przedsiębiorstwo znane w kraju i poza granicami. Jesteśmy integratorem systemów PLM i zapewniamy obsługę w zakresie rozwiązań inżynierskich. Organizujemy audyty, instruktaże, narady. Kooperujemy z wieloma firmami z różnych sektorów gospodarki. Celem firmy je... zobacz szczegóły wpisu »

Noże do rozdrabniaczy - F. P. »Stronę dodano: 30.12.2011

Noże do rozdrabniaczy - F. P. U. H. Limes

Bardzo serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy z naszym przedsiębiorstwem. Walorem noży przez nas oferowanych jest oszałamiająca jakość, będąca skutkiem aplikacji najlepszych dostępnych na rynku materiałów wsadowych. Wszystkie zlecenia staramy się wypełniać z zapałem, z dużym... zobacz szczegóły wpisu »

Falowniki różnych firm - Falo »Stronę dodano: 16.02.2015

Falowniki różnych firm - Falowniki.com.pl

Przed przystąpieniem do każdorazowego przeglądu (małego lub głównego) należy odłączyć całe urządzenie od napięcia. Jeżeli w czasie małego lub głównego przeglądu zostanie stwierdzone uszkodzenie maszyny wymagające większego remontu, to maszynę należy przekazać do warsztatu naprawc... zobacz szczegóły wpisu »

Sklep z falownikami - Websyst »Stronę dodano: 28.02.2015

Sklep z falownikami - Websystem

Remonty średnie silników przeprowadzane są oddzielnie od pozostałego wyposażenia elektrycznego obrabiarek. W ramach remontu średniego przeprowadzane są takie prace, które pozwalają ocenić gruntownie stan silnika i po przeprowadzeniu napraw oddać go w stanie zdatnym do ruchu na dł... zobacz szczegóły wpisu »

Wortal - Softstarty.pl »Stronę dodano: 28.02.2015

Wortal - Softstarty.pl

Wyzwojenie polega na dokładnym usunięciu całości wymienionego uzwojenia i oczyszczeniu żłobków do takiego stanu, który umożliwi bezpośrednie założenie nowego uzwojenia. Przezwojenie. Polega ono na przygotowaniu zezwojów, założeniu izolacji żłobkowej, ułożeniu zezwojów w żłobki, p... zobacz szczegóły wpisu »

Falowniki LG dystrybutor - Fa »Stronę dodano: 18.02.2015

Falowniki LG dystrybutor - Falowniki.info.pl

Silnik zastępczy (np. silnik do napędu jakiejś maszyny) powinien być identyczny z silnikiem, który ma on zastąpić. Ma to więc być ten sam typ silnika o tych samych danych znamionowych, co należy stwierdzić przez porównanie tabliczek znamionowych silnika zastępczego i uszkodzonego... zobacz szczegóły wpisu »

Serwo przemienniki - Lenze.ne »Stronę dodano: 24.02.2015

Serwo przemienniki - Lenze.net.pl

W postprocesorze treść języka CL-TAPE 2 jest przekształcana na bloki informacji o formacie dostosowane do określonego układu sterowania obrabiarek SN, współrzędne części przeliczone na współrzędne w. układzie określonej obrabiarki i dane technologiczne przekształcone na wartości ... zobacz szczegóły wpisu »

Cennik falowników LG - LG.fal »Stronę dodano: 25.02.2015

Cennik falowników LG - LG.falowniki.pl

Położenia punktów są określone w układzie współrzędnych prostokątnych. Kierunki osi przyjętego układu wymiarowania muszą być odpowiednio równoległe lub prostopadłe do układu pomiarowego obrabiarki. Początek układu wymiarowania może się znajdować w dowolnym miejscu. Wszystkie punk... zobacz szczegóły wpisu »

Sklep przekładnie - Napedy.in »Stronę dodano: 16.02.2015

Sklep przekładnie - Napedy.info.pl

Układy sterujące obrabiarek SH sterowanych przez daną maszynę matematyczną są zmagazynowane w pamięci zewnętrznej i obsługa może wywoływać żądany program dla każdej z obrabiarek przez podanie odpowiedniego sygnału wywoławczego. Maszyna matematyczna pobiera w sposób ciągły odpowie... zobacz szczegóły wpisu »

Montaż szaf z falownikami - N »Stronę dodano: 17.02.2015

Montaż szaf z falownikami - Napedy.ppp.pl

Pierwszą linię stanowi sześć obrabiarek ustawionych w jednym szeregu w odstępach 3285 mm, przy czym część z nich jest dostosowana do operacji wiertarskich, część do frezarskich, a jedna z obrabiarek jest obrabiarką wieloczynnościową o 5 osiach sterowniczych. Odprowadzenie wiórów ... zobacz szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: