Strony związane z hasłem 'architekt':

Ekologiczne domy - 360archite »Stronę dodano: 10.03.2013

Ekologiczne domy - 360architekci

Domy energooszczędne czy centra usługowe? Nie jest ważne jakim budynkiem jesteś zainteresowany, 360architekci to biuro, które go dla Ciebie zaprojektuje! Bogate doświadczenie, nieustannie doskonalona wiedza i elastyczność to parametry, które gwarantują zadowolenie każdego Klienta... zobacz szczegóły wpisu »

Architekt wnętrz Poznań - Mot »Stronę dodano: 16.10.2012

Architekt wnętrz Poznań - Motiv

W Poznaniu realizuje zlecenia pracownia Motiv Projektowanie Wnętrz w Poznaniu. Dane teleadresowe zawarto na stronie. Dzięki Motiv do pomieszczeń dopasowywane są meble i oświetlenie. Eksperci z Motiv zabiegają o fajne zastosowanie barw i nie tylko. Użycie odpowiednich materiałów r... zobacz szczegóły wpisu »

Projektowanie wnętrz Poznań - »Stronę dodano: 28.02.2012

Projektowanie wnętrz Poznań - Maria Jachalska

Maria Jachalska, zdolny architekt wnętrz z Poznania, proponuje kompleksowe wykonania z zakresu projektowanie wnętrz mieszkalnych oraz biurowych. Dorobek biura projektowego obejmuje nowatorskie projekty pomieszczeń, nadające aranżowanym powierzchniom niepowtarzalny styl przy utrzy... zobacz szczegóły wpisu »

Biuro Doradczo-Projektowe - A »Stronę dodano: 15.06.2014

Biuro Doradczo-Projektowe - Archi-Vision

Wielka pasja związana z dużym doświadczeniem i profesjonalnym podejściem do klienta, daje nam możliwość na tworzenie domów niemal idealnie zgodnie ze wskazówkami naszych klientów. Realnie w każdym przypadku wprowadzamy bardzo ważne ulepszenia wstępnych koncepcji naszych klientów ... zobacz szczegóły wpisu »

Biuro projektowe - Tomdoor »Stronę dodano: 25.08.2012

Biuro projektowe - Tomdoor

Człowiek marzy o własnym domu postawionym na swojej ziemi. Jednakże nim staną podłoga i ściany musi powstać projekt. Nasza pracownia Tomdoor zapewni Państwu rozmaite projekty domów. W ofercie mamy zarówno nieduże domki działkowe jak i duże budynki wielorodzinne. Wszystko załatwia... zobacz szczegóły wpisu »

Domy energooszczędne - Pro-Ek »Stronę dodano: 04.06.2012

Domy energooszczędne - Pro-Eko-Art

Szeroka oferta usług architekta we Wrocławiu. Jesteśmy autorską pracownią projektowo-wykonawczą. Prosperujemy na rynku od ponad dwudziestu lat. Mamy do zaoferowania wszechstronne projektowanie i wykonanie budownictwa drewnianego w różnorodnych technologiach, takich jak technologi... zobacz szczegóły wpisu »

Projekty domów Radom - Maxpol »Stronę dodano: 27.04.2013

Projekty domów Radom - Maxpol

Tworzymy projekty z pasją, zachowując styl, oryginalność i ergonomię. Posiadamy najprawdopodobniej największy zbiór gotowych projektów domów, garaży, budynków usługowych oraz gospodarczych w najniższych cenach na rynku. Nadzór budowlany a także projekty rozbudowy lub przebudowy b... zobacz szczegóły wpisu »

Architekt - Emilia Bogdanowic »Stronę dodano: 14.09.2015

Architekt - Emilia Bogdanowicz

Gdy jesteście zaciekawieni usługami biura projektowego z Mińska Mazowieckiego, zajrzyjcie na emiliabogdanowicz. pl, można obejrzeć tam katalog zdjęć z zakończonymi dotąd aranżacjami budynków. Trzeba jedynie wcisnąć w zakładkę aranżacji wnętrz. Gdy ani jedna oferta nie spełnia Pań... zobacz szczegóły wpisu »

Architekt - Tomasz Raszka »Stronę dodano: 16.07.2014

Architekt - Tomasz Raszka

Nowoczesna architektura to zupełnie coś innego, niż sześciany lat 60 i 70, czy proste domy z dwuspadowym dachem. Obecnie dużo większy nacisk kładzie się na energooszczędność i design. Aby mieć pewność, że Wasz dom będzie wyróżniał się w tych dziedzinach, skierujcie się do archite... zobacz szczegóły wpisu »