Strony związane z hasłem 'kartony':

Opakowania kartonowe - TekoPA »Stronę dodano: 16.08.2014

Opakowania kartonowe - TekoPAK

Firma TekoPAK działająca na rynku od 1996 roku wytwarza kartony, pudełka, displaye, standy jak również inne formy. Jej działalność koncentruje się na produkcji produktów a także ich zaprojektowaniu, na bazie kartonu, papieru i falistej tektury. Wytwórca opakowań tekturowych TekoP... zobacz szczegóły wpisu »

Kartony - Hi-Octane s.c. - SP »Stronę dodano: 03.04.2012

Kartony - Hi-Octane s.c. - SPECPACK.pl

Sklep online Specpack sprzedaje swoje produkty do zapezpieczania towarów. Oferta jest dosyć ciekawa, ponieważ łączy w sobie zarazem korzystne ceny z dobrą jakością. Pomiędzy artykułów, które stały się podstawą jej oferty mamy szanse odnaleźć różne kartony jak również materiały do... zobacz szczegóły wpisu »

Folia stretch »Stronę dodano: 02.12.2011

Folia stretch

Oferujemy najefektywniejsze opakowania wysyłek: folię bąbelkową, folię ochronną i folię stretch, kartony, podobrazia malarskie, taśmy pakowe, przybory do pakowania (dyspensery, odwijacze, narożniki, napinacze, wózki transportowe), rękawice, wypełniacze itd. Przy zamawianiu sporyc... zobacz szczegóły wpisu »

Kartony - KARTOP »Stronę dodano: 18.03.2013

Kartony - KARTOP

Różnorakiego typu kartony, które stosujesz do transportu produktów nie spełniają Twych wymagań? Propozycja ofertowa, jaką udostępnia producent kartonów Kartop, prezentować ma okazję na rozwikłanie tej trudności! Jego niezwykle bogata oferta zawiera zarazem małe opakowania tekturo... zobacz szczegóły wpisu »

Opakowania - F. H. U. Kristo »Stronę dodano: 14.11.2012

Opakowania - F. H. U. Kristo Bożena Wąsowska

Firma zajmuje się sprzedażą opakowań oraz palców sprężystych do maszyn rolniczych, a także wszelkiego rodzaju sprężyn. Nasza firma zajmuje się również pośrednictwem w przesyłkach kurierskich. Naszym celem jest rozbudowa istniejącego systemu sprzedaży i pozyskiwanie nowych klientó... zobacz szczegóły wpisu »

Opakowania kartonowe - Master »Stronę dodano: 12.06.2014

Opakowania kartonowe - Master Pack

Zapraszamy do zaznajomienia się z dużym repertuarem możliwości studia Master Pack, które funkcjonuje na rodzimym rynku nieustająco od roku 1996. Przedstawiamy obszerną paletę różnych opakowań, pośród których znajdują się na przykład standardowe opakowania łączne, a zatem opakowan... zobacz szczegóły wpisu »

Opakowania - CERPLAST Sp. z o »Stronę dodano: 31.05.2013

Opakowania - CERPLAST Sp. z o. o.

Celem działalności przedsiębiorstwa CERPLAST Sp. z o. o. jest dostarczanie klientom jak najwyższej jakości opakowań przemysłowych. W ofercie znajdują się między innymi palety drewniane, kątowniki tekturowe oraz różnego rodzaju kontenety elastyczne. Wielką wagę przywiązujemy do te... zobacz szczegóły wpisu »