Podkategoria: Aktywny wypoczynek

Bory Tucholskie noclegi - Zie »Stronę dodano: 01.03.2012

Bory Tucholskie noclegi - Zielony Wiatr

Ośrodek Zielony Wiatr mieszczący się w Borach Tucholskich nad rzeką Brdą zapewnia noclegi w komfortowych pokojach i luksusowych apartamentach, a w latem również na rozległym polu namiotowym. Propozycję ośrodka uzupełniają sposobność wykupienia wyżywienia, wypożyczalnia namiotów o... zobacz szczegóły wpisu »

Kursy żeglarskie »Stronę dodano: 06.12.2011

Kursy żeglarskie

Firma wind4you specjalizuje się w świadczeniu usług związanych z żeglarstwem. Pracownikami firmy są młodzi, przeszkoleni, doświadczeni instuktorzy. Proponują dużo propozycji spędzenia czasu na jachcie. Zaczynając od szkoleń na sternika jachtowego, przeznaczonych dla młodych ludzi... zobacz szczegóły wpisu »

Wynajem apartamentów Zakopane »Stronę dodano: 05.03.2012

Wynajem apartamentów Zakopane - Apart-House s.c.

Apart-House s.c. proponuje domki do wynajęcia w Zakopanem w pobliżu popularnych szklaków rekreacyjnych, a zarazem blisko głównej ulicy miasta. Klasyczne domki góralskie o podniesionym standardzie urządzenia wnętrz wyposażone są m.in. w dwie łazienki, a także w jacuzzi oraz fińską... zobacz szczegóły wpisu »

Zwiedzanie Krakowa melexem - »Stronę dodano: 28.02.2012

Zwiedzanie Krakowa melexem - OdkryjKrakow.com.pl

Oferujemy organizowanie zwiedzania miasta Krakowa zarówno melexami jak i pieszo. Opcja wybory przewodnika miejskiego posługującego się w jednym z kilkunastu języków do wyboru. Atrakcyjne trasy zwiedzania Krakowa oraz łatwe bookowanie przez serwis www lub przez telefon. W naszej o... zobacz szczegóły wpisu »

Centrum Aktywnego Wypoczynku »Stronę dodano: 30.08.2013

Centrum Aktywnego Wypoczynku - Aqua-Zdrój

Wałbrzyskie Centrum Aktywnego Wypoczynku AQUA ZDRÓJ to nowoczesny obiekt sportowy, który oferuje swoim klientom duży park wodny (pływalnia, basen sportowy, basen rekreacyjny, jacuzzi, zjeżdżalnie, bicze wodne, gejzery). W obiekcie znajduje się także nowoczesna hala Fitness, Siłow... zobacz szczegóły wpisu »

Narty Włochy »Stronę dodano: 16.12.2011

Narty Włochy

Primoris to podkarpackie przedsiębiorstwo turystyczne zajmujące się organizacją aktywnego wypoczynku. Co wyróżnia ją spośród innych tego typu jednostek? Zarówno doskonała organizacja wyjazdu, miejsca docelowe, dobrze wyposażone ośrodki wypoczynkowe i zapewnienie bezpieczeństwa wy... zobacz szczegóły wpisu »

Wyjazdy narciarskie - 360° Sp »Stronę dodano: 27.02.2013

Wyjazdy narciarskie - 360° Sp. z o. o.

360° Sp. z o. o. czyli Snow Show to organizator wyjątkowych wyjazdów studenckich na narty i snowboard, w najpiękniejsze zakątki Alp. Proponujemy także wyjazdy sylwestrowe i rodzinne, wyjazdy dla pracowników i wiele innych. Z nami aktywny wypoczynek sprawi każdemu wiele radości. G... zobacz szczegóły wpisu »

Imprezy integracyjne - Grupa »Stronę dodano: 29.05.2012

Imprezy integracyjne - Grupa BARTBO

Rekreacja i sport jest niezwykle popularną odmianą spędzania wolnego czasu i integracji. Mając to na względzie stworzyliśmy niezwykle ciekawą ofertę gier i zabaw integracyjnych dla firm oraz wszelakich grup zorganizowanych. Współpracujemy z różnymi ośrodkami rekreacyjnymi, firmam... zobacz szczegóły wpisu »

Aktywny wypoczynek - Dzialani »Stronę dodano: 05.09.2013

Aktywny wypoczynek - Dzialania-tworcze.com

Wakacje to czas odpoczynku od obowiązków i monotonii codziennego dnia. Organizując eskapadę warto zastanowić się, jaką formę wypoczynku preferujemy. Niektórzy wybiorą aktywny wypoczynek - spływ kajakowy. Być może myślimy tylko o cichym zakątku, wynajęciu domku wśród lasu, najlepi... zobacz szczegóły wpisu »

Aktywny wypoczynek - nowa strona:

Adres: