Malowanie - Bud-Lux S.C Łukasz Dymski, Joanna OberdaZgłoś niedziałający link/spam/błędny wpis!

Malowanie - Bud-Lux S.C Łukasz Dymski, Joanna Oberda

Ocena: 5.1/10 (9 głosów)

Promuj tą stronę w okienku reklamowym!

Działamy na rynku remontowym. Obsługujemy klientów w Szczecinie. Malowanie ręcznie oraz natryskowe, szpachlowanie, profesjonalne układanie płytek to tylko niektóre z naszych najważniejszych propozycji. Przyjmujemy zamówienia na duże oraz stosunkowo niewielkie remonty. Proponujemy wykończenie elewacji lekkim tynkiem, docieplenie obiektu, wprowadzenie kuchni, a także innych dodatków do aranżacji wnętrza. Bud-Lux S. C Łukasz Dymski, Joanna Oberda.

Szczegóły wpisu:

 • Tytuł:Malowanie - Bud-Lux S.C Łukasz Dymski, Joanna Oberda
 • Kliknięć: 11
 • URL: bud-lux.pl
 • Wyświetleń: 72
 • ID: 5434

Dodatkowe informacje:

 • Miasto: Szczecin
 • Ulica: Pelikana 11/13
 • Województwo: Zachodniopomorskie
 • REGON: 365993604
 • NIP: 851-320-16-24
 • tel. komórkowy: 515-515-951

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Sprzątanie biur Kraków - DDDc »Stronę dodano: 16.02.2012

Sprzątanie biur Kraków - DDDczystość Krzysztof Tyszecki

DDDCzystość to znana firma sprzątająca funkcjonująca na terenie Krakowa oraz w sąsiednich miejscowościach już od ponad 12 lat. Świadczymy różnorodne usługi w dziedzinie utrzymania porządku, na przykład odśnieżanie dachów, czyszczenie dywanów, czy konserwacja podłóg. Naszą specjal... zobacz szczegóły wpisu »

Schody Katowice - Teko »Stronę dodano: 30.03.2012

Schody Katowice - Teko

Budynek dworca znajdującego się w w tym mieście, będący uosobieniem trendów w budownictwie z lat siedemdziesiątych, jest aktualnie poddawany gruntownej reorganizacji, która ma przybliżyć stację kolejową stolicy województwa śląskiego do standardów panujących w zachodniej Europie. ... zobacz szczegóły wpisu »

Place zabaw - BUGLO »Stronę dodano: 16.01.2013

Place zabaw - BUGLO

Zabawa jest nadzwyczaj istotnym składnikiem codzienności każdego malucha. Jest to najistotniejszy rodzaj aktywności w głównej mierze dla maluchów w wieku dorastania. Jednym z zadań jakie ma ona spełniać jest zaspokojenie potrzeby inwencji twórczej, zatem ważną rolę pełni plac zab... zobacz szczegóły wpisu »

Pokrycia dachowe, dachy - Dac »Stronę dodano: 27.04.2013

Pokrycia dachowe, dachy - DachyOstrow.pl

Jesteśmy firmą usługowo-handlową działającą w obszarze budownictwa, a dokładniej usług dekarskich i ciesielskich. Wykonujemy dachy kryte karpiówką, blachodachówką czy dachówkami betonowymi, wszystko na bazie własnych materiałów oraz przy współpracy z najlepszymi ekipami fachowców... zobacz szczegóły wpisu »

Nadzór budowlany - M-Bud Miro »Stronę dodano: 11.11.2013

Nadzór budowlany - M-Bud Mirosław Młynarek

Planujesz dom i przeraża Cię wielość koniecznych formalności? Niezwłocznie udaj się do przedsiębiorstwa M-Bud – zrobimy za Ciebie całą dokumentację dla zgody na wzniesienie domu jednorodzinnego, garażu czy wiaty. Oferujemy projekty każdego rodzaju instalacji, poradnictwo oraz nad... zobacz szczegóły wpisu »

Cyklinowanie parkietów - Park »Stronę dodano: 14.05.2015

Cyklinowanie parkietów - Parkiet Service Tomasz Szczepański

Chciałbyś skorzystać z usług cykliniarzy w Gorzowie, Kostrzynie, Międzychodzie? Może potrzebujesz specjalistów, co trudnią się cyklinowaniem parkietów w Kostrzynie? W przypadku, gdy tak właśnie wygląda sytuacja, namawiamy do zaznajomienia się z naszą propozycją na portalu parkiet... zobacz szczegóły wpisu »

Dachy z wióra osikowego - Eko »Stronę dodano: 28.11.2015

Dachy z wióra osikowego - Eko-Dachwiór

Firma Eko-Dachwiór Szymon Masłowski to wieloletnie doświadczenie w oferowaniu ekologicznych dachów z wióra osikowego. Firma wykonuje dachy wiórowe na stajniach, obiektach kultowych, karczmach, restauracjach, pensjonatach, hotelach i wielu innych obiektach. Dodatkowo w ofercie zna... zobacz szczegóły wpisu »

Przedsiębiorstwo Budowlane - »Stronę dodano: 23.10.2016

Przedsiębiorstwo Budowlane - PK-BUD

Naszymi największymi wartościami, którymi się kierujemy jest solidność, wysoka jakość usług oraz wykorzystywanie najnowszych technologii. Możemy zrealizować usługę remontową, wykonanie elewacji bądź budowę domu jednorodzinnego. Działalność jaką prowadzimy nie ma zasięgu ogólnopol... zobacz szczegóły wpisu »

Systemy klimatyzacji - Remont »Stronę dodano: 02.07.2017

Systemy klimatyzacji - Remont Kucharski Robert

Sprzedajemy i montujemy systemy klimatyzacji, wentylacji, energooszczędnego ogrzewania. Dobieramy klientom pompy ciepła, a także kolektory słoneczne. Dysponujemy rozwiązaniami przydatnymi w wykończeniu łazienki, udostępniamy ciekawe panele ścienne i inne rozwiązania niezbędne prz... zobacz szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: