Usuwanie insektów odkomarzanie - DDD RobakZgłoś niedziałający link/spam/błędny wpis!

Usuwanie insektów odkomarzanie - DDD Robak

Ocena: 9.0/10 (1 głos)

Promuj tą stronę w okienku reklamowym!

Insekty to jedne z najbardziej uciążliwych owadów. Niestety wysokie temperatury nie ułatwiają walki z nimi. Duża wilgotność, częste opady i ciepło namnażają insekty i owady. Największym problemem są komary, pająki, kleszcze, karaluchy, pluskwa domowa, mrówki. Nasza firma świadczy usługi :odkomarzanie, dezynsekcja, deratyzacja, dezynfekcja. Jeśli zauważyłeś niepokojące objawy, jak resztki owadów, lub ich odchody to nie zwlekaj, zacznij z nimi walkę póki jest ich mało. Dojedziemy do każdego miejsca w woj. mazowieckim. Oddziały mamy również w miastach: Siedlce, Mińsk Mazowiecki.. Wszelkie nasze usługi wykonujemy tylko profesjonalnymi preparatami. Usuwanie insektów odkomarzanie - DDD Robak.

Szczegóły wpisu:

  • Tytuł:Usuwanie insektów odkomarzanie - DDD Robak
  • Kliknięć: 2
  • URL: edddrobak.pl
  • Wyświetleń: 157
  • ID: 5450

Dodatkowe informacje:

  • Miasto: Legionowo
  • Ulica: Stefana Batorego 54
  • Województwo: Mazowieckie
  • tel. komórkowy: 690-015-854

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Sprzątanie grobów - Jataman »Stronę dodano: 12.07.2012

Sprzątanie grobów - Jataman

Czyszczenie grobów jest konieczne przed listopadem i świętami. Ważne jest z uwagi na pamięć o bliskich. Niestety nie każdy może dotrzeć na cmentarz i posprzątać grób. Często wynika to z nowego miejsca zamieszkania, czasem z zapracowania lub braku sił. Nasza firma Jataman zajmuje ... zobacz szczegóły wpisu »

Detektyw Poznań - Sławomir As »Stronę dodano: 27.09.2012

Detektyw Poznań - Sławomir Ast

Poczucie bezpieczeństwa klientów oraz dotarcie do sedna zagadek to cel działania agencji detektywistycznej Sławomira Asta. Działają tu skuteczni profesjonaliści, którzy mogą się poszczycić wieloma sukcesami. Rozległa wiedza, doświadczenie i operowanie najnowszymi sprzętami – to w... zobacz szczegóły wpisu »

Monitoring CCTV - TVprzemyslo »Stronę dodano: 21.02.2013

Monitoring CCTV - TVprzemyslowa.pl

TVprzemyslowa.pl to firma zajmująca się dystrybucją urządzeń stosowanych w monitoringu CCTV. Oferujemy kamery przemysłowe, videodomofony czy kamery termowizyjne. Posiadamy produkty zarówno dla firm jak i domu czy mieszkania. Znajdą u nas Państwo osobne artykuły bądź całe, gotowe ... zobacz szczegóły wpisu »

Wyburzenia - Recykling »Stronę dodano: 17.06.2013

Wyburzenia - Recykling

Znakomita firma wyburzeniowa Recykling oferuje kruszenie gruzu betonowego i kamieni. Jednak najistotniejszy segment działalności firmy wyburzeniowej to rozbiórki. Wyburzanie wcale nie jest drogie, usługi innego rodzaju również. Kliknij na witrynę, jeśli chcesz zobaczyć jak wygląd... zobacz szczegóły wpisu »

Planowanie produkcji - EQ Sys »Stronę dodano: 26.08.2013

Planowanie produkcji - EQ System Sp. z o.o.

Zakład usługowy EQ System działa na obszarze całego państwie oferując wysokiej jakości platformy informatyczne stylu APS, MES, WMS, HCM, zarządzanie jakością. Proponowane przez naszą firmę towary w całości opierają się na profesjonalizmie. Funkcjonujemy śpiesznie, sprawnie i co n... zobacz szczegóły wpisu »

Radiesteta - Stowarzyszenie R »Stronę dodano: 26.08.2013

Radiesteta - Stowarzyszenie Radiestetów Warszawskich

Radiesteta to jest jednostka ludzka, która określa w terenie przebieg żył wodnych i cieki wodne (Warszawa), wytycza ich głębokość, efektywność i stan wody, a także precyzuje najkorzystniejsze w terenie miejsca pod budowę studni lub odwiertów geologicznych. Prócz tego spostrzega s... zobacz szczegóły wpisu »

Usługi cateringowe - Pogotowi »Stronę dodano: 31.10.2013

Usługi cateringowe - Pogotowie Kulinarne Urszula Khalid

Chcesz trzymać dietę także pracując? Pogotowie Kulinarne jest to znana firma cateringowa z Warszawy, która proponuje codziennie dostawę pięciu optymalnych posiłków do klienta. Usługi te skierowane są, między innymi do podmiotów gospodarczych. Pogotowie Kulinarne oferuje, przykład... zobacz szczegóły wpisu »

Drukarnia offsetowa - PULS DR »Stronę dodano: 24.12.2013

Drukarnia offsetowa - PULS DRUK

Zapraszamy Państwa do poznania się z bogatą rozpiętością propozycji polecanej placówki Puls, która jest przykładem przedsiębiorstwa rodzinnego działającego w oparciu o pełną kompetencję każdych realizowanych za naszą sprawą usług. Jesteśmy zespołem offsetowym z tradycją, który ma... zobacz szczegóły wpisu »

Panie dywanów - ECOmobi »Stronę dodano: 06.09.2014

Panie dywanów - ECOmobi

Witamy w Firmie ECOmobi - Ostrów Wielkopolski. Mamy do zaoferowanie pranie dywanów, pranie mebli tapicerowanych oraz tapicerek samochodowych wraz z gruntownym czyszczeniem wnętrza każdego samochodu. Czyścimy też krzesła, wykładziny, wszystko co materiałowe. Usługi wykonujemy w si... zobacz szczegóły wpisu »

Udrażnianie kanalizacji - Ala »Stronę dodano: 24.06.2016

Udrażnianie kanalizacji - Alan Andrzej Kruk

Skorzystanie z oferty firmy Alan to najlepsze wyjście dla osób, które sądzą, że udrażnianie kanalizacji to problem trudny do rozwiązania. W swojej pracy korzystamy z metody hydronamicznej i mechanicznej. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami, które widnieją na naszej stronie... zobacz szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: