Usuwanie insektów odkomarzanie - DDD RobakZgłoś niedziałający link/spam/błędny wpis!

Usuwanie insektów odkomarzanie - DDD Robak

Ocena: 7.1/10 (8 głosów)

Promuj tą stronę w okienku reklamowym!

Insekty to jedne z najbardziej uciążliwych owadów. Niestety wysokie temperatury nie ułatwiają walki z nimi. Duża wilgotność, częste opady i ciepło namnażają insekty i owady. Największym problemem są komary, pająki, kleszcze, karaluchy, pluskwa domowa, mrówki. Nasza firma świadczy usługi :odkomarzanie, dezynsekcja, deratyzacja, dezynfekcja. Jeśli zauważyłeś niepokojące objawy, jak resztki owadów, lub ich odchody to nie zwlekaj, zacznij z nimi walkę póki jest ich mało. Dojedziemy do każdego miejsca w woj. mazowieckim. Oddziały mamy również w miastach: Siedlce, Mińsk Mazowiecki.. Wszelkie nasze usługi wykonujemy tylko profesjonalnymi preparatami. Usuwanie insektów odkomarzanie - DDD Robak.

Szczegóły wpisu:

  • Tytuł:Usuwanie insektów odkomarzanie - DDD Robak
  • Kliknięć: 4
  • URL: edddrobak.pl
  • Wyświetleń: 216
  • ID: 5450

Dodatkowe informacje:

  • Miasto: Legionowo
  • Ulica: Stefana Batorego 54
  • Województwo: Mazowieckie
  • tel. komórkowy: 690-015-854

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Sprzątanie grobów - Jataman »Stronę dodano: 12.07.2012

Sprzątanie grobów - Jataman

Czyszczenie grobów jest konieczne przed listopadem i świętami. Ważne jest z uwagi na pamięć o bliskich. Niestety nie każdy może dotrzeć na cmentarz i posprzątać grób. Często wynika to z nowego miejsca zamieszkania, czasem z zapracowania lub braku sił. Nasza firma Jataman zajmuje ... zobacz szczegóły wpisu »

Monitoring CCTV - TVprzemyslo »Stronę dodano: 21.02.2013

Monitoring CCTV - TVprzemyslowa.pl

TVprzemyslowa.pl to firma zajmująca się dystrybucją urządzeń stosowanych w monitoringu CCTV. Oferujemy kamery przemysłowe, videodomofony czy kamery termowizyjne. Posiadamy produkty zarówno dla firm jak i domu czy mieszkania. Znajdą u nas Państwo osobne artykuły bądź całe, gotowe ... zobacz szczegóły wpisu »

Zakład pogrzebowy - Hera »Stronę dodano: 26.08.2013

Zakład pogrzebowy - Hera

Zapraszamy do korzystania z oferty zakładu pogrzebowego HERA. Nasza firma istnieje na rynku od ponad 12 lat. Gwarantujemy kompleksowe działania w zakresie koordynacji pogrzebu tradycyjnego jak również ceremonii połączonej z kremacją. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym zakresem... zobacz szczegóły wpisu »

Drukarnia offsetowa - PULS DR »Stronę dodano: 24.12.2013

Drukarnia offsetowa - PULS DRUK

Zapraszamy Państwa do poznania się z bogatą rozpiętością propozycji polecanej placówki Puls, która jest przykładem przedsiębiorstwa rodzinnego działającego w oparciu o pełną kompetencję każdych realizowanych za naszą sprawą usług. Jesteśmy zespołem offsetowym z tradycją, który ma... zobacz szczegóły wpisu »

Panie dywanów - ECOmobi »Stronę dodano: 06.09.2014

Panie dywanów - ECOmobi

Witamy w Firmie ECOmobi - Ostrów Wielkopolski. Mamy do zaoferowanie pranie dywanów, pranie mebli tapicerowanych oraz tapicerek samochodowych wraz z gruntownym czyszczeniem wnętrza każdego samochodu. Czyścimy też krzesła, wykładziny, wszystko co materiałowe. Usługi wykonujemy w si... zobacz szczegóły wpisu »

Usługi porządkowe - JM Clean »Stronę dodano: 03.09.2015

Usługi porządkowe - JM Clean Jacek Maik

Chodzisz po sieci, ażeby zapoznać się z cenami firm sprzątających w woj. wielkopolskim? Przeglądnąłeś już wiele stron spółek parających się porządkami, lecz nie umiesz się na cokolwiek skusić? Proponowana spółka, funkcjonująca pod mianem: Usługi sprzątania, bez wątpienia podoła T... zobacz szczegóły wpisu »

Montaż klimatyzacji - Kris-We »Stronę dodano: 07.11.2015

Montaż klimatyzacji - Kris-Went Krzysztof Kremblewski

Zachęcamy państwa na stronę kris-went. pl - to stronka świetnego przedsiębiorstwa, które zajmuje się montowaniem oraz doglądaniem urządzeń chłodzących w Chorzowie. W przedsiębiorstwie zrzeszeni są wyłącznie najwszechstronniejsi profesjonaliści, doskonale znający się na instalacja... zobacz szczegóły wpisu »

Udrażnianie kanalizacji - Ala »Stronę dodano: 24.06.2016

Udrażnianie kanalizacji - Alan Andrzej Kruk

Skorzystanie z oferty firmy Alan to najlepsze wyjście dla osób, które sądzą, że udrażnianie kanalizacji to problem trudny do rozwiązania. W swojej pracy korzystamy z metody hydronamicznej i mechanicznej. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami, które widnieją na naszej stronie... zobacz szczegóły wpisu »

Rozbiórki budynków - Bal-Kop »Stronę dodano: 21.07.2017

Rozbiórki budynków - Bal-Kop S.C.

Oferujemy Państwu usługi koparkami i koparko ładowarkami w zakresie rozbiórek budynków oraz wyburzeń obiektów budowlanych. Jesteśmy wykonawcą robót ziemnych oraz usług drogowych. Oferujemy sprzedaż kruszywa betonowego, kruszywa ceglanego, piasku, żwiru i czarnoziemu. Posiadamy wł... zobacz szczegóły wpisu »

Rozbiórki budynków - Ew-trans »Stronę dodano: 21.07.2017

Rozbiórki budynków - Ew-trans S.C.

Ew-trans S. C. jest profesjonalną firmą realizującą usługi w branży rozbiórkowo-wyburzeniowej. Posiada własne zaplecze techniczne i zatrudnia wykwalifikowanych operatorów. Realizuje roboty ziemne i wykopy, a także usługi w zakresie utwardzania i budowy dróg, parkingów, dojazdów. ... zobacz szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: