Podkategoria: Chirurgia

Gabinet Chirurgii Plastycznej »Stronę dodano: 14.05.2012

Gabinet Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej - dr Anna Olender

Nie wynajdziemy bodajże na świecie osoby, która byłaby w stu procentach zadowolona ze swojego wyglądu. Stękamy na to, że posiadamy za duży nos, zanadto odstające uszy bądź za miniaturowe piersi. Osoby zamożne mogą zastanowić się nad zabiegiem chirurgii estetycznej. Klinika operac... zobacz szczegóły wpisu »

Dentysta Poznań »Stronę dodano: 12.12.2011

Dentysta Poznań

Obecnie diagnostyka dentystyczna wymaga częstego wykonywania zdjęć RTG. STOM-MED w Poznaniu posiada nowoczesną, profesjonalną pracownię rentgenowską. Aby ułatwić zainteresowanym dostęp do tej usługi, wyposażyliśmy ją w dwa rodzaje aparatów rentgenowskich: punktowy oraz panoramicz... zobacz szczegóły wpisu »

Chirurgia plastyczna - Klinik »Stronę dodano: 20.02.2013

Chirurgia plastyczna - Klinika Mazan

Poczuj wyższy poziom samoakceptacji własnego ciała. Chirurgia plastyczna przynosi ratunek w sytuacji kiedy w wyniku choroby, wypadku, ciąży, procesu starzenia bądź wrodzonego defektu jesteśmy niezadowoleni ze swojego wyglądu. Często różnego rodzaju niedoskonałości są źródłem komp... zobacz szczegóły wpisu »

Chirurgia estetyczna - AGKlin »Stronę dodano: 21.02.2013

Chirurgia estetyczna - AGKlinik Adam Gumkowski

AGKlinik oferuje szereg zabiegów z zakresu chirurgii estetycznej. Posiadamy zespół doskonale wyszkolonych pracowników, a do dyspozycji mamy najnowocześniejszy sprzęt i zaawansowanie technologie. Dbamy o to, aby każdy pacjent czuł się u nas wyjątkowo oraz opuszczał naszą klinikę s... zobacz szczegóły wpisu »

Chirurgia estetyczna - Mandal »Stronę dodano: 21.02.2013

Chirurgia estetyczna - Mandala Beauty Clinic Dr Samir Ibrahim

Mandala Beauty Clinic Dr Samir Ibrahim to wyjątkowa klinika, oferująca najnowocześniejsze i najskuteczniejsze zabiegi z zakresu chirurgii estetycznej. Nasi specjaliści zadbają o to, aby każdy pacjent był zadowolony z efektów każdego zabiegu. Specjalizujemy się w nowoczesnych zabi... zobacz szczegóły wpisu »

Botoks Poznań »Stronę dodano: 28.11.2011

Botoks Poznań

Ludzie już od najdawniejszych czasów podejmują różnego typu działania, które mają na celu korektę twarzy, uszu bądź pozostałych części ciała. O ile kiedyś, taka korekcja miała ograniczone możliwości, to aktualnie sytuacja zmieniła się diametralnie. Nowoczesna chirurgia plastyczna... zobacz szczegóły wpisu »

Klinika estetyczna Derma Solu »Stronę dodano: 27.04.2015

Klinika estetyczna Derma Solutions Sp. z o.o.

Czy wykonywałaś sobie kiedyś na terenie Poznania depilację z wykorzystaniem lasera? Skorzystałaś już choć raz z usług jakiegoś poznańskiego salonu, usuwającego przebarwienia? Jeżeli tak, to świetnie zdajesz sobie sprawę z tego, iż w tego typu sytuacjach dobrze jest skorzystać ze ... zobacz szczegóły wpisu »

Usuwanie zmarszczek Warszawa »Stronę dodano: 19.05.2012

Usuwanie zmarszczek Warszawa - Melitus

Melitus oferuje botoks bez ryzyka, solidnie oraz skutecznie a również oferujemy przyjęcia ginekologiczne . Dzięki nam każda dama zdoła cieszyć się gładką, imponującą i intensywnie młodą karnacją. Boisz się, że wstrzykiwanie botoksu jest złe? Nic bardziej mylnego. Powierz nam i pr... zobacz szczegóły wpisu »

Specjalistyczna Praktyka Leka »Stronę dodano: 24.10.2013

Specjalistyczna Praktyka Lekarska - Dr Wojciech Czarzasty

Czy miałeś niedawno utrapienie z przeróżnymi krępującymi przypadłościami? Jeżeli tak, to prawdopodobnie roztropnie jest się z tym udać do specjalisty. Odwiedź stronę internetową Wmed.com.pl i zapoznaj się z naszą różnorodną ofertą. Specjalistyczna Praktyka Lekarska działa na obsz... zobacz szczegóły wpisu »

Chirurgia plastyczna - Dr Jęd »Stronę dodano: 03.12.2017

Chirurgia plastyczna - Dr Jędrys

Serdecznie zapraszamy na konsultacje z zakresu chirurgii plastycznej do chirurga plastycznego dr n. med. Joanny Jędrys. Centrum Medyczne DBAJ O PIERSI znajduje się w Krakowie. Zabiegi chirurgii plastycznej wykonuje się natomiast w prywatnym szpitalu chirurgii plastycznej i medycy... zobacz szczegóły wpisu »

Chirurgia - nowa strona:

Adres: