Optyk - Optical Center Oftal KoralewscyZgłoś niedziałający link/spam/błędny wpis!

Optyk - Optical Center Oftal Koralewscy

Ocena: 3.3/10 (29 głosów)

Promuj tą stronę w okienku reklamowym!

Optical Center Oftal Koralewscy Poznań to sposobność stosownej korekty wad wzroku. Udostępniane jest badanie wzroku, udostępniane są również okulary i soczewki. Salon Optyczny Koralewscy z Poznania to rozległa gama towarów najkorzystniejszych marek. Poza zasadniczym asortymentem udostępniane są optyczne akcesoria. Optycy mogą masowo nabywać tu oprawy do okularów i soczewki. W Poznaniu salon ten rekomendowany jest jako jeden z najlepszych. Salon optyczny Państwa Koralewskich to nie tylko rewelacyjny asortyment, to także serdeczna i profesjonalna obsługa. Przy doborze opraw zwraca się uwagę na estetykę, wygodę i innego typu kryteria jakie wyznaczą zainteresowani. Producenci będący partnerami salonu określeni są na stronie. Można przejść badanie wzroku w gabinecie lekarskim zakładu, lecz uznawane są również recepty zewnętrzne.

Szczegóły wpisu:

  • Tytuł:Optyk - Optical Center Oftal Koralewscy
  • Kliknięć: 51
  • URL: www.oftal-koralewscy.pl
  • Wyświetleń: 845
  • ID: 966

Dodatkowe informacje:

  • Miasto: Poznań
  • Ulica: Sikorskiego 6/2
  • Województwo: Wielkopolskie
  • tel. stacjonarny: (61)-649-78-56

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Soczewki kontaktowe - Mylensh »Stronę dodano: 15.05.2012

Soczewki kontaktowe - Mylenshop.com

Zastępując okulary szkłami kontaktowymi, to najlepszy sposób by zapomnieć o tym, że nosimy okulary. Najlepszym tego przykładem jest uprawianie sportu. W soczewkach kontaktowych możemy robić co chcemy, bez konieczności pamiętania o okularach. Sklep mylenshop.com oferuje tanie socz... zobacz szczegóły wpisu »

Gastroenterologia - Termedia »Stronę dodano: 29.05.2012

Gastroenterologia - Termedia Sp. z o.o.

W publikacjach medycznych umieszczonych na eGastroenterologia.pl pokazywane są wytypowane przypadki chorobowe. Na bazie ich analizy ustalane są wnioski na temat chorób gastrologicznych. Specjaliści przypatrują się stężeniu CRP i konsekwencjom jego zbyt sporego wzrostu, badają mar... zobacz szczegóły wpisu »

Wybielanie zębów Poznań - And »Stronę dodano: 08.10.2012

Wybielanie zębów Poznań - Andrzej Lindner

Lekarze z gabinetu Na Sołaczu - Laserowe Wybielanie Zębów w Poznaniu - znakomicie zdają sobie sprawę, że estetyczny uśmiech pozytywnie nastawia do nas innych. A zatem placówka udostępnia atrakcyjną ofertę z której można korzystać od poniedziałku do piątku i w soboty. Na Sołaczu W... zobacz szczegóły wpisu »

Dobra kosmetyczka - DermaCare »Stronę dodano: 26.11.2012

Dobra kosmetyczka - DermaCare

Profesjonalny salon kosmetyczny DermaCare znajdujący się we Wrocławiu. Oferuje pożyteczne zabiegi na twarz, zabiegi na ciało oraz zabiegi dodatkowe. Szczególną popularnością cieszą się między innymi ekspresowy lifting, kuracja naczyniowa, peeling glikolowy, mozoterapia igłowa i m... zobacz szczegóły wpisu »

Szkła kontaktowe - Optyk Rozm »Stronę dodano: 07.05.2013

Szkła kontaktowe - Optyk Rozmus Eye Care s.c.

Bezsprzecznie soczewki kontaktowe pełnią nadzwyczaj ważną rolę, przede wszystkim dla młodych i ambitnych ludzi. Powinny one w kolosalnym stopniu ulepszyć wygodę codziennego funkcjonowania i wpłynąć korzystnie na postrzeganie siebie. Bezspornie ich kolosalnym plusem jest także pop... zobacz szczegóły wpisu »

Szkła kontaktowe - e-soczewki »Stronę dodano: 11.08.2014

Szkła kontaktowe - e-soczewki - DELTA Marta Ludwin

Na witrynie e-soczewki.pl mogą państwo znaleźć sprzedaż wysokiej klasy soczewek kontaktowych. Sklep posiada duży asortyment każdego rodzaju soczewek, zaczynając od miękkich, jednodniowych, po twarde, długotrwałe . Dodatkowo mogą państwo znaleźć markowe akcesoria do zabezpieczania... zobacz szczegóły wpisu »

Gabinet stomatologiczny - Stu »Stronę dodano: 13.08.2014

Gabinet stomatologiczny - Studio Stomatologii Estedent

Zachęcam Cię do sprawdzenia usługi gabinetu stomatologicznego znajdującego się w Krakowie na ulicy Nowohuckiej - Studio Stomatologii Estedent. W ofercie tego gabinetu znajdziesz bardzo wiele wysokiej jakości usług stomatologicznych. Gabinet oferuje usługi z zakresu stomatologii z... zobacz szczegóły wpisu »

Klinika okulistyczna - Chirur »Stronę dodano: 14.12.2014

Klinika okulistyczna - Chirurgia Okulistyczna Zbigniew Wyrzykowski

Zdajesz sobie sprawę z tego, w jakim miejscu na terenie Łodzi usuwana jest zmętniała soczewka? A znasz e-mail najdoskonalszej działającej w Łodzi placówki, dokonującej laserem korekty wzroku? Masz pojęcie, w jakim ośrodku implantowane są soczewki fakijne? Jeśli masz zamiar odnale... zobacz szczegóły wpisu »

Specjalistyczne Centrum Medyc »Stronę dodano: 29.05.2016

Specjalistyczne Centrum Medyczne Małego Dziecka - BaluMed

Masz problem ze zdrowiem swojego dziecka? Żaden lekarz nie jest w stanie Ci pomóc? Jeśli mieszkasz w Warszawie lub okolicach, to zapraszamy Cię na BaluMed. pl, gdzie poznasz nasz zespół ekspertów. Prowadzimy centrum zdrowia dziecka, które cieszy się popularnością z uwagi na efekt... zobacz szczegóły wpisu »

Specjalistyczny Gabinet Okuli »Stronę dodano: 11.10.2016

Specjalistyczny Gabinet Okulistyczny - Tadeusz Januszewski

Gabinet jest nowoczesną placówką medyczną, którą znajdziecie w samym centrum Bochni. Początek jego funkcjonowania miał miejsce ponad 20 lat temu. Dobro i pełna satysfakcja to najważniejszy cel dla osób wchodzących w skład personelu. Każdy pacjent może byc pewny indywidualnego pod... zobacz szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: