Optyk - Optical Center Oftal KoralewscyZgłoś niedziałający link/spam/błędny wpis!

Optyk - Optical Center Oftal Koralewscy

Ocena: 3.3/10 (29 głosów)

Promuj tą stronę w okienku reklamowym!

Optical Center Oftal Koralewscy Poznań to sposobność stosownej korekty wad wzroku. Udostępniane jest badanie wzroku, udostępniane są również okulary i soczewki. Salon Optyczny Koralewscy z Poznania to rozległa gama towarów najkorzystniejszych marek. Poza zasadniczym asortymentem udostępniane są optyczne akcesoria. Optycy mogą masowo nabywać tu oprawy do okularów i soczewki. W Poznaniu salon ten rekomendowany jest jako jeden z najlepszych. Salon optyczny Państwa Koralewskich to nie tylko rewelacyjny asortyment, to także serdeczna i profesjonalna obsługa. Przy doborze opraw zwraca się uwagę na estetykę, wygodę i innego typu kryteria jakie wyznaczą zainteresowani. Producenci będący partnerami salonu określeni są na stronie. Można przejść badanie wzroku w gabinecie lekarskim zakładu, lecz uznawane są również recepty zewnętrzne.

Szczegóły wpisu:

  • Tytuł:Optyk - Optical Center Oftal Koralewscy
  • Kliknięć: 56
  • URL: www.oftal-koralewscy.pl
  • Wyświetleń: 861
  • ID: 966

Dodatkowe informacje:

  • Miasto: Poznań
  • Ulica: Sikorskiego 6/2
  • Województwo: Wielkopolskie
  • tel. stacjonarny: (61)-649-78-56

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Prywatny Ośrodek Leczenia Uza »Stronę dodano: 09.03.2012

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień - Mandala

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień Mandala, oferujący kompleksową opiekę terapeutyczną i psychiatryczną przez całą dobę, zaprasza do zapoznania się z ofertą usług. Skierowana jest ona do osób uzależnionych, ich rodzin oraz osób będących w kryzysie typu lękowego lub depresyjnego... zobacz szczegóły wpisu »

Soczewki kontaktowe - Mylensh »Stronę dodano: 15.05.2012

Soczewki kontaktowe - Mylenshop.com

Zastępując okulary szkłami kontaktowymi, to najlepszy sposób by zapomnieć o tym, że nosimy okulary. Najlepszym tego przykładem jest uprawianie sportu. W soczewkach kontaktowych możemy robić co chcemy, bez konieczności pamiętania o okularach. Sklep mylenshop.com oferuje tanie socz... zobacz szczegóły wpisu »

Herbata - ETIN GROUP Sp. z o. »Stronę dodano: 15.05.2012

Herbata - ETIN GROUP Sp. z o. o.

Świat herbat jest bardzo bogaty. Te szlachetne trunki mają wiele odmian, różniących się nie tylko dystyngowanymi nazwami, ale również gatunkami, sposobami zaparzania, a co najistotniejsze – właściwościami, nie tylko smakowymi, ale również zdrowotnymi. Pomimo, że każdy z nas zapew... zobacz szczegóły wpisu »

Szkła kontaktowe - Optyk Rozm »Stronę dodano: 07.05.2013

Szkła kontaktowe - Optyk Rozmus Eye Care s.c.

Bezsprzecznie soczewki kontaktowe pełnią nadzwyczaj ważną rolę, przede wszystkim dla młodych i ambitnych ludzi. Powinny one w kolosalnym stopniu ulepszyć wygodę codziennego funkcjonowania i wpłynąć korzystnie na postrzeganie siebie. Bezspornie ich kolosalnym plusem jest także pop... zobacz szczegóły wpisu »

Szkła kontaktowe - e-soczewki »Stronę dodano: 11.08.2014

Szkła kontaktowe - e-soczewki - DELTA Marta Ludwin

Na witrynie e-soczewki.pl mogą państwo znaleźć sprzedaż wysokiej klasy soczewek kontaktowych. Sklep posiada duży asortyment każdego rodzaju soczewek, zaczynając od miękkich, jednodniowych, po twarde, długotrwałe . Dodatkowo mogą państwo znaleźć markowe akcesoria do zabezpieczania... zobacz szczegóły wpisu »

Klinika okulistyczna - Chirur »Stronę dodano: 14.12.2014

Klinika okulistyczna - Chirurgia Okulistyczna Zbigniew Wyrzykowski

Zdajesz sobie sprawę z tego, w jakim miejscu na terenie Łodzi usuwana jest zmętniała soczewka? A znasz e-mail najdoskonalszej działającej w Łodzi placówki, dokonującej laserem korekty wzroku? Masz pojęcie, w jakim ośrodku implantowane są soczewki fakijne? Jeśli masz zamiar odnale... zobacz szczegóły wpisu »

Onkolog - Dagis »Stronę dodano: 10.03.2015

Onkolog - Dagis

Bardzo istotne będzie zdecydowanie się na skorzystanie z najlepszej opcji, o ile będzie się chorym, chociaż najważniejsze będzie bycie krzepkim. Nie zawsze będzie się posiadało dobry stan zdrowia, ponieważ w życiu pojawiają się przeróżne kłopoty, aczkolwiek oczywiście nie będzie ... zobacz szczegóły wpisu »

Zdrowa żywność - Tar-Groch-Fi »Stronę dodano: 16.06.2015

Zdrowa żywność - Tar-Groch-Fil

Firma Tar-Groch-Fil z Filipowic frapuje się dystrybucją szeroko pojętej zdrowej żywności. Naszym Odbiorcom zdołamy zaproponować takie artykuły jak np. groch, kasze i inne. Gwarantujemy najlepszą jakość wręczanych produktów. Znaczące doświadczenie to jedna z dominujących walorów f... zobacz szczegóły wpisu »

Specjalistyczny Gabinet Okuli »Stronę dodano: 11.10.2016

Specjalistyczny Gabinet Okulistyczny - Tadeusz Januszewski

Gabinet jest nowoczesną placówką medyczną, którą znajdziecie w samym centrum Bochni. Początek jego funkcjonowania miał miejsce ponad 20 lat temu. Dobro i pełna satysfakcja to najważniejszy cel dla osób wchodzących w skład personelu. Każdy pacjent może byc pewny indywidualnego pod... zobacz szczegóły wpisu »

Pedicure hybrydowy - ENS Pols »Stronę dodano: 25.10.2016

Pedicure hybrydowy - ENS Polska s.c.

Em – Nail to sklep internetowy, w którym odnajdziecie Państwo zestawy produktów do stylizacji paznokci. Jedna z naszych najważniejszych kategorii to manicure hybrydowy. Przedstawiamy kolekcje klasycznych i nowoczesnych lakierów hybrydowych, w tym zestawy 3 w 1 (promocyjne). Udost... zobacz szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: