Ośrodek Leczenia Uzależnień - WANTZgłoś niedziałający link/spam/błędny wpis!

Ośrodek Leczenia Uzależnień - WANT

Ocena: 4.5/10 (2 głosów)

Promuj tą stronę w okienku reklamowym!

„Want” to doświadczony ośrodek terapii uzależnień mieszczący się w województwie pomorskim. Leczymy alkoholizm. Pomagamy osobom uzależnionym od dopalaczy, czy twardych narkotyków. Proponujemy terapie indywidualne i grupowe, spotkania edukacyjne dla rodzin, dogodne warunki zakwaterowania, smaczne wyżywienie z możliwością ustawienia dedykowanej diety. Na terenie ośrodka przejdziecie Państwo detoksykację. Ośrodek Leczenia Uzależnień WANT.

Szczegóły wpisu:

Dodatkowe informacje:

  • Miasto: Brodnica Dolna
  • Ulica: Brodnica Dolna 24c
  • Województwo: Pomorskie
  • REGON: 222129615
  • NIP: 591-147-44-90
  • tel. komórkowy: 785-966-565

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Mikrodermabrazja Poznań »Stronę dodano: 25.11.2011

Mikrodermabrazja Poznań

Jeśli chcemy skorzystać z profesjonalnego zabiegu kosmetycznego, powinniśmy udać się do gabinetu odnowy biologicznej Oaza Urody, który ma nam wiele do zaoferowania. Zaczynając od zabiegów medycyny estetycznej, profilowania figury, aż po zabiegi dla mężczyzn. Salon przeprowadza ta... zobacz szczegóły wpisu »

Dentysta poznań »Stronę dodano: 25.11.2011

Dentysta poznań

Poznańska firma, która słynie z wysokiej jakości swoich usług, ale przede wszystkim z zadowolenia pacjentów to Laserdent. Nasz gabinet dentystyczny gwarantuje całościową opiekę dentystyczną najnowocześniejszymi metodami leczenia. Oferujemy również leczenie protetyczne, wykonujemy... zobacz szczegóły wpisu »

Leczenie odwykowe »Stronę dodano: 25.11.2011

Leczenie odwykowe

Ośrodek terapii Oaza – alkoholizm leczenie oraz odtrucie. Skuteczny ośrodek odwykowy. Doskonały standard opieki psychologicznej i lekarskiej. Propozycja zawiera detox, przywrócenie zdrowia oraz skuteczną psychoterapię indywidualną czy grupową. Atrakcyjne propozycje spędzania czas... zobacz szczegóły wpisu »

Prywatny Ośrodek Terapii Uzal »Stronę dodano: 11.08.2012

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień - Oaza

Dzisiaj świat stawia przed każdym człowiekiem różne wyzwania. Zarazem w życiu prywatnym jak też w pracy, do zwalczenia są co jakiś czas różnorakiego typu problemy. Niestety duża liczba osób nie potrafi w stosowny sposób poradzić sobie z tymi przeciwnościami. Ucieczka w różnorodne... zobacz szczegóły wpisu »

Prywatny Ośrodek Leczenia Uza »Stronę dodano: 09.03.2012

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień - Mandala

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień Mandala, oferujący kompleksową opiekę terapeutyczną i psychiatryczną przez całą dobę, zaprasza do zapoznania się z ofertą usług. Skierowana jest ona do osób uzależnionych, ich rodzin oraz osób będących w kryzysie typu lękowego lub depresyjnego... zobacz szczegóły wpisu »

Psychoterapia Poznań - Centru »Stronę dodano: 25.07.2012

Psychoterapia Poznań - Centrum Psychoterapii Integralnej

Wszechstronna paleta usług poznańskiego Centrum Psychoterapii Integralnej skupia się wokół aktualnych nurtów psychoterapeutycznych. Zatrudniani w naszym centrum w Poznaniu psychoterapeuci albo psycholodzy proponują terapię indywidualną bądź grupową, lub psychoterapię małżeństw al... zobacz szczegóły wpisu »

Psychoterapia Kraków - Ośrode »Stronę dodano: 13.11.2012

Psychoterapia Kraków - Ośrodek Rozwoju i Terapii - Do Źródła

Jeżeli doświadczasz trudnego okresu pełnego nieprzyjemnych odczuć i niepowodzeń nie tylko w pracy, ale także w związkach z innymi, to powinieneś wiedzieć, że na takie doświadczenia najczęściej składają się zmiany zewnętrzne oraz wewnętrzne, takie jak destrukcyjne uczucia oraz świ... zobacz szczegóły wpisu »

SPA na Mazurach - Klekotki Se »Stronę dodano: 27.12.2012

SPA na Mazurach - Klekotki Sento SPA

Frazy takie, jak na przykład Ofuro lub Mushiburo to egzotycznie brzmiące nazwy wspaniałej klasy zabiegów SPA, które proponuje nasz Hotel SPA na Mazurach. Powszechnie wiadomo, iż gdy kwestią są ośrodki SPA Mazury posiadają naprawdę ciekawą gamę ofert. Kiedy chodzi o SPA na Mazurac... zobacz szczegóły wpisu »

Testy na ojcostwo Warszawa - »Stronę dodano: 14.07.2013

Testy na ojcostwo Warszawa - Centrum Genetyki GenLab

Dokładny i skuteczny test na ojcostwo na rynku. Analizy w naszym laboratorium przeprowadzane są w 7 dni roboczych. Po tym czasie otrzymują Państwo pewny i jednoznaczny wynik – potwierdzenie ojcostwa to 99,99%, wykluczenie ojcostwa w 100%. Możliwość umówienia się na pobranie mater... zobacz szczegóły wpisu »

Sanatorium nad morzem - Healt »Stronę dodano: 03.09.2014

Sanatorium nad morzem - Health Resort & Medical SPA - Leszek Haratyk

Turyści wiedzą, iż wczasy nad morzem to gwarancja prawdziwego odpoczynku! Zanim jednak spakujesz walizki, namierz jakiś renomowany nadbałtycki hotel ze spa – przecież od tego, w jakich warunkach będziesz mieszkać, wiele zależy! Sprawdź, chociażby oferty pensjonatów oferujących no... zobacz szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: