Ośrodek Leczenia Uzależnień - WANTZgłoś niedziałający link/spam/błędny wpis!

Ośrodek Leczenia Uzależnień - WANT

Ocena: 4.5/10 (2 głosów)

Promuj tą stronę w okienku reklamowym!

„Want” to doświadczony ośrodek terapii uzależnień mieszczący się w województwie pomorskim. Leczymy alkoholizm. Pomagamy osobom uzależnionym od dopalaczy, czy twardych narkotyków. Proponujemy terapie indywidualne i grupowe, spotkania edukacyjne dla rodzin, dogodne warunki zakwaterowania, smaczne wyżywienie z możliwością ustawienia dedykowanej diety. Na terenie ośrodka przejdziecie Państwo detoksykację. Ośrodek Leczenia Uzależnień WANT.

Szczegóły wpisu:

Dodatkowe informacje:

  • Miasto: Brodnica Dolna
  • Ulica: Brodnica Dolna 24c
  • Województwo: Pomorskie
  • REGON: 222129615
  • NIP: 591-147-44-90
  • tel. komórkowy: 785-966-565

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Leczenie odwykowe »Stronę dodano: 25.11.2011

Leczenie odwykowe

Ośrodek terapii Oaza – alkoholizm leczenie oraz odtrucie. Skuteczny ośrodek odwykowy. Doskonały standard opieki psychologicznej i lekarskiej. Propozycja zawiera detox, przywrócenie zdrowia oraz skuteczną psychoterapię indywidualną czy grupową. Atrakcyjne propozycje spędzania czas... zobacz szczegóły wpisu »

Perfumy »Stronę dodano: 01.12.2011

Perfumy

Na rynku jest wiele perfum dla pań jak i dla panów takich firm jak: Azzaro, Chanel, Hugo Boss, Ed Hardy, toteż od czasu do czasu ciężko nam wybrać odpowiedni zapach dla siebie czy np. na prezent dla kogoś bliskiego. Z pomocą przychodzi strona Faniperfum.pl, z której korzystają wi... zobacz szczegóły wpisu »

Prywatny Ośrodek Terapii Uzal »Stronę dodano: 11.08.2012

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień - Oaza

Dzisiaj świat stawia przed każdym człowiekiem różne wyzwania. Zarazem w życiu prywatnym jak też w pracy, do zwalczenia są co jakiś czas różnorakiego typu problemy. Niestety duża liczba osób nie potrafi w stosowny sposób poradzić sobie z tymi przeciwnościami. Ucieczka w różnorodne... zobacz szczegóły wpisu »

Prywatny Ośrodek Leczenia Uza »Stronę dodano: 09.03.2012

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień - Mandala

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień Mandala, oferujący kompleksową opiekę terapeutyczną i psychiatryczną przez całą dobę, zaprasza do zapoznania się z ofertą usług. Skierowana jest ona do osób uzależnionych, ich rodzin oraz osób będących w kryzysie typu lękowego lub depresyjnego... zobacz szczegóły wpisu »

Chirurgia estetyczna - Mandal »Stronę dodano: 21.02.2013

Chirurgia estetyczna - Mandala Beauty Clinic Dr Samir Ibrahim

Mandala Beauty Clinic Dr Samir Ibrahim to wyjątkowa klinika, oferująca najnowocześniejsze i najskuteczniejsze zabiegi z zakresu chirurgii estetycznej. Nasi specjaliści zadbają o to, aby każdy pacjent był zadowolony z efektów każdego zabiegu. Specjalizujemy się w nowoczesnych zabi... zobacz szczegóły wpisu »

Ośrodek Psychoterapii - Tu i »Stronę dodano: 06.09.2013

Ośrodek Psychoterapii - Tu i Teraz

Warszawski Ośrodek Psychoterapii „Tu a także w tym momencie” to miejsce, w którym znajdziecie Wy kompleksową oraz profesjonalną pomoc psychologiczną a także psychiatryczną. Doświadczeni lekarze profesjonaliści pracujący w poradni zajmują się m.in. leczeniem depresji. Przeprowadza... zobacz szczegóły wpisu »

Studio fryzjerskie - Provokac »Stronę dodano: 26.08.2014

Studio fryzjerskie - Provokacja Anna Chudziak

Studio fryzjerskie Provokacja mieści się w Siemianowicach Ślaskich. Jako firma istniejemy od 2014 roku. Zapewniamy ekskluzywne i komfortowe warunki przeprowadzania zabiegów fryzjerskich i miłą atmosferę Dysponujemy doświadczoną i wykwalifikowaną kadrą profesjonalnych pracowników ... zobacz szczegóły wpisu »

Onkolog - Dagis »Stronę dodano: 10.03.2015

Onkolog - Dagis

Bardzo istotne będzie zdecydowanie się na skorzystanie z najlepszej opcji, o ile będzie się chorym, chociaż najważniejsze będzie bycie krzepkim. Nie zawsze będzie się posiadało dobry stan zdrowia, ponieważ w życiu pojawiają się przeróżne kłopoty, aczkolwiek oczywiście nie będzie ... zobacz szczegóły wpisu »

Medycyna estetyczna - EDUPHAR »Stronę dodano: 18.04.2015

Medycyna estetyczna - EDUPHARMA Włodzimierz Rosiński

Prezentujemy Państwu firmę EDUPHARMA Włodzimierz Rosiński, która od dawna oferuje kursy z estetologii medycznej. Jeżeli chodzi o odmładzający kwas hialuronowy szkolenie polega na zapoznaniu się z przeróżnymi technikami jego wstrzykiwania (bardzo znana jest zwłaszcza technika wars... zobacz szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: